Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

УЕФА рассказал, что еще нужно доделать Украине к Евро-2012

144

Заступник голови Національного агентства з підготовки та проведення Євро-2012 Олександр Бірсан розповів, що комісія медичного департаменту УЄФА зробила позитивні висновки про готовність України до Євро-2012 в питанні надання медичної допомоги, проте вказала і на недоробки.

"Висновки в основному позитивні c точки зору стану об'єктів та умов для вболівальників. Дійсно, було два висновки, які вимагають доопрацювання", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві, відповідаючи на питання журналістів.

За словами Бірсана, перша вимога полягає в тому, що повинні бути зазначені конкретні прізвища людей, які відповідають за ті чи інші питання в наданні медичної допомоги. "Це стосується всіх рівнів медичного забезпечення, де б це не було: в медустановах, на стадіонах, в аеропортах", - зазначив він.

Крім того, доопрацювання потребує мовне питання при наданні медичної допомоги. Як повідомив Бірсан, у приймаючих містах будуть створені диспетчерські, які зможуть приймати дзвінки на декількох мовах, а також будуть залучені в якості волонтерів студенти-старшокурсники медичних вузів зі знанням англійської мови - вони будуть працювати разом з медиками.

Також приймаючі міста, за словами Бірсана, працюють над тим, щоб медпрацівники самостійно могли спілкуватися з іноземцями англійською мовою.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Евро-2012" на OBOZREVATEL.

Источник

Наши блоги