LTE планшета Участвовать

Пройшов черговий тур національної першості Ліга Брендів (Brands League) з міні-футболу

167

Пройшов черговий тур національної першості Ліга Брендів (Brands League) з міні-футболу. У цей день силами мірялися шість команд і, відповідно, відбулося три матчі.

«Friends» – СОФТКОМ – 4:2 (1:0).

У першому двобої зійшлися київські футбольні клуби «Friends» та СОФТКОМ, в якому у виснажливій боротьбі перемогли друзі з рахунком 4:2. Гра пройшла за повної переваги тріумфаторів матчу. Команда «Friends» з перших хвилин поєдинку заволоділа ініціативою і не «відпускала» її до фінального свистку (про це свідчить статистика матчу). Проте, гравці ФК СОФТКОМ гідно протистояли суперникові. Через відмінний захист друзі, володіючи ситуацією на полі, до 15-ї хвилини не могли знайти слабке місце у воротах своїх візаві. Після пропущеного голу «СОФТКОМівці» дещо збільшили атакувальні дії, але результату вони не мали.

У другій двадцятихвилинці оборона СОФТКОМу почала давати суттєві збої, які призвели до того, що ФК «Friends» ще тричі «розписався» в їхніх воротах. Натомість ефективніше почали діяти гравці СОФТКОМу в атаці, що дозволило їм у виснажливій боротьбі забити два трудових голи. Цього не вистачило для нічийного або переможного результату, а друзі святкують свою чергову перемогу.

Friends 18.10.2011 SOFTCOM

4 Счет (1:1) 2

Якименко О. - 15, 39 мин; Голы Бобровский О. - 23 мин;

Марченко А. - 25 мин. Лисовой А. 35 мин.

Жмукий В. - 31 мин;

41 Удары 17

15 Удары в створ ворот 8

26 Ауты 22

5 Угловые 9

4 Штрафные удары 4

Миндар А. - 8 мин. Жёлтые карточки Бобровский С. - 28 мин.

Семухин М. - 13 мин.

0 Красные карточки 0

3 Командные фолы I тайм 2

4 Командные фолы II тайм 5

Сергій Бобровський – польовий гравець команди СОФТКОМ:

- На нашу думку це була дуже не стандартна гра з нашого боку. Ми не зібралися, не налаштувалися і це нам завадило. Хоча не слід відкидати тієї думки, що ми просто недооцінили суперника. А переоцінка власних можливостей завжди призводить до небажаного результату. У цьому поєдинку суперник нав’язав нам свою гру і ми нічого не змогли йому протиставити. Нам ще належить відпрацьовувати власний тактично-ігровий стиль і тоді ситуація помітно покращиться. Над цим ми зараз і працюємо. У наступному матчі ми зробимо деякі зміни у складі та в грі, оскільки кожен із суперників прагне перемогти і для цього відважно старається на полі.

«Gold – Укр НГІ – 7:1 (3:0).

У другому матчі зійшлися знову ж таки київські команди «Gold» та Українського нафтогазового інституту (Укр. НГІ). Незважаючи на великий рахунок гри явної переваги однієї команди над іншою не було. До 8-ї хвилини взагалі важко було передбачити хід та результат поєдинку. А після пропущенного голу невеличкою ігровою і територіальною перевагою заволоділи золотарі. Проте, ФК «Gold» наполегливо атакував і прагнув збільшити результат. Команда нафтогазовиків збудувала гру від оборони. У першому таймі технічні комбінації золотарів тричі пертворювалися на голи.

Друга половина гри також пройшла в обопільній боротьбі, Але у воротах ФК «Укр.НГІ» побувало ще три м’ячі, але натомість вони спромоглися проштовхнути у ворота суперників лише один гол.

3 Штрафные удары 3

0 Жёлтые карточки Карнафель Андрей - 11 мин.

Ланюк Тарас - 32 мин.

1 Командные фолы I тайм 2

5 Командные фолы II тайм 4

СТ «Іллічівське – «Elko – 7:2 (0:0).

Унікальність цього матчу полягає в тому, що всі дев’ять голів були забиті саме у другій половині гри. Перша двадцятихвилинка пройшла в обопільних атаках. Жоден із суперників не мав наміру поступатися на полі і впродовж першого тайму обидва клуби створювали небезпеку одне одному. На заваді кожного моменту ставали захист та голкіпери команд.

У другому таймі ситуація кардинально змінилася. Уже на 22-й хвилині страховики вийшли вперед. Одразу стався гол у відповідь. За хвилину у воротах ФК «Elko» побував ще один м’яч, але на нього відповіді вже не було. Далі повноправними господарями майданчику виглядали гравці СТ «Іллічівське» і до фінального свистка завдали суперникові ще п’ять образ. У відповідь на такий гольовий шквал футболісти «Elko» ще один раз вразили ворота страховиків, чого, явно, було недостатньо для гідного результату.

Ilichivska 18.10.2011 Elko

7 Счет (0:0) 2

Кривоносов Н. - 22, 27, 36 мин; Голы Гуренко В. - 22, 34 мин.