Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Назустріч Євро-2012: Суми будують Дитячий футбольний центр

104

Вже 10 жовтня до Сумської спеціалізованої школи олімпійського резерву «Зміна» має прибути синтетичне покриття для облаштування першого із трьох сучасних тренувальних футбольних полів.

За дорученням губернатора Сумщини Юрія Чмиря на базі закладу розпочато роботи зі створення Дитячого футбольного центру європейського рівня. Проектом передбачено реконструкцію основного футбольного поля розміром 120х80 метрів, будівництво двох допоміжних полів, капітальний ремонт тренерських кімнат, роздягалень, душових та інших приміщень, а також будівництво нових трибун і монтаж сучасних систем освітлення.

«Проведення реконструкції відбувається у рамках виконання програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей», яка передбачає популяризацію здорового способу життя та будівництво об’єктів спортивної інфраструктури. Новий стадіон дозволить нам залучити більше дітей та підлітків до занять футболом, якісно готувати професійні кадри для поповнення збірних команд та футбольних клубів області», – наголосив Юрій Чмирь.

Він озвучив амбітні плани – створити в регіоні належну матеріально-технічну базу для підготовки молодих футболістів, аби вони могли на рівних конкурувати з вихованцями донецького «Шахтаря», київського «Динамо» та харківського «Металіста».

«Найближчим часом ми матимемо школу підготовки футболістів європейського рівня. Вона буде вагомим об’єктом на спортивній карті України та стане візитівкою Сумщини», – переконаний керівник області.

Реконструкція футбольного поля здійснюється за рахунок субвенції з обласного бюджету в обсязі 2 мільйонів гривень. Вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на об’єкт, проведено тендери на будівельні роботи (переможець – сумська компанія «Сумибуд») та на постачання синтетичного покриття, розпочато підготовчі роботи – знято верхній шар ґрунту основного футбольного поля.

Відповідно до доручення Юрія Чмиря, дитячий футбольний центр в Сумах, розрахований на більш ніж 400 вихованців, має розпочати роботу вже весною наступного року.

Як відомо, з 2010 року на Сумщині здійснюється комплекс заходів з розвитку професійного та масового футболу. 25 травня 2011 року сумський стадіон «Ювілейний» приймав фінальний матч Кубку України з футболу між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем».

Читайте все новости по теме "Евро-2012" на OBOZREVATEL.

Наши блоги