Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Эксперт: В "Динамо" очень много лишних людей

112

Ветерани столичного клубу припускають, що саме Михайличенко на правах одного з топ-менеджерiв покликаний очистити динамiвську сiм'ю вiд зайвих людей

Президент «Динамо» Iгор Суркiс кілька тижнів тому офiцiйно призначив на пост спортивного директора Олексiя Михайличенка. Екс-тренер збiрної України тепер вiдповiдатиме за органiзацiю тренувальних зборiв, а також за селекцiйну роботу. Кажуть, що він має очистити команду. Чи справдi «Динамо» потребує такого очищення? Про це «Експрес» говорить iз Вiктором Хлусом, екс-футболiстом столичного клубу.

- Якою буде мiсiя Олексiя Михайличенка?

- Цей фахiвець має позбавити «Динамо» вiд зайвих людей. Добре, що керiвництво до цього дозрiло. Михайличенко має великий досвiд роботи, бо очолював i «Динамо», i збiрну України.

- Але ж в одному з iнтерв'ю ви критикували Суркiса за те, що вiн пригрiває екс-футболiстiв лише за їхнi минулi заслуги...

- А я i тепер не вiдмовляюся вiд своїх слiв. У «Динамо» дуже багато людей, котрих називають «жирними котами». Чому так? Бо вони заробляють величезнi грошi, мають нагрiтi мiсця в теплих динамiвських кабiнетах i примудряються нiчого не робити. Iгор Суркiс розробив соцiальну програму, платить грошi людям, котрi практично не працюють!

Я ж був у Швецiї, знаю, як Європа рахує кожну копiйку. А в Українi розкидаються грошима направо i налiво. У структурi шведських клубiв працює удесятеро менше, анiж у «Динамо». Удесятеро! Це ж багато! А кияни дозволяють собi тримати в клубi зайвих людей. Очевидно, бюджет дає можливiсть провадити таку полiтику.

- За бюджетом «Динамо» входить у топ-20 Європи...

- Так. Але от «Барселона» має бюджет 300 мiльйонiв доларiв. Це уп'ятеро бiльше, нiж у «Динамо». Та чомусь у «Барсi» не працює у п'ять разiв бiльше менеджерiв. Там умiють рахувати грошi. Уявiть: у них навiть вiд кольорових принтерiв вiдмовилися, аби економити. А у нас?

Це, мабуть, хвороба нашої країни. Коли можна тримати на роботi одну секретарку, працевлаштовують трьох. У «Динамо» так само: на посадах є люди, без яких можна обiйтися.

- Ви кажете про структуру клубу. А в командi є зайвi люди?

- Є i дуже багато! «Динамо» б'є всi рекорди за кiлькiстю провальних трансферiв. От, наприклад, Андреа. Було двоє колумбiйцiв, з яких смiялися усi! Уругваєць. Дiйшло до того, що у «Динамо» потрапляли футболiсти, котрi не вмiли зiгнутись у колiнах, бiгали, наче дерев'янi. Якось вони сюди все ж потрапили. Нiхто за це не вiдповiв, бо вiдповiдальнiсть лежала на сiмох людях. Крайнього не знайдеш. Можна лише уявити, з яким шумом полетiли б голови менеджерiв європейських команд, якби клуб допустив стiльки провальних придбань!

Тепер селекцiонери їздитимуть по свiтах, а остаточне слово буде за Михайличенком. I вiн вiдповiдатиме за невдалi трансфери. Робота невдячна, бо в кожнiй командi є провальнi придбання. Вiд них нiкуди не втечеш.

Источник

Наши блоги