Топ-темы:

Чи відбудеться фінал ЧС у Росії?

Чи відбудеться фінал ЧС у Росії?

Тепер, після чергового отруєння "Новачком" Англія має покинути ЧС у Росії. Це був би видовщний півфінал, а, можливо, і навіть фінал турніру в РФ. Адже інакше про яке об’єднання світу для спільного засудження дій Кремля може йти мова. Нагадаю, до цього днями закликав міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон. Він офіційно заявив — Росія здійснила атаку на британську землю і це спричинило смерть британського громадянина.

Тому цілком логічним кроком для англійців було б вийти на поле з хорватами, але не проводити цей матч. Звісно, спорт має бути поза політикою — скажуть у Кремлі і, можливо, повторять у ФІФА. Але як бути з людськими життями: 44-річна Дон Стерджесс з селища Даррінгтон, загиблі українські військові на Донбасі, жертви російського вторгнення в Україну.

Думаю, хорватські, французькі та бельгійські футболісти і фанати зрозуміють та підтримають такі дії. А яким це буде ляпас для очільника Кремля!

З іншого боку, ФІФА могла б налякати санкціями за такий демарш, але ж не у випадку Англії — країни, яка стояла у витоків сучасного футболу. Навряд чи якісь дії будуть і по відношенню до Франції, адже нагадаю, ФІФА було засновано у Парижі у далекому 1904 році. До речі, саме тому у загальноприйнятих повній та скороченій формі використовується французька назва організації. А тут ще і Бельгія теж, виявляється, країна-засновник організації. Суцільні співпадіння не на користь Кремля. І ще одне — Емануель Макрон планує прилетіти до Санкт-Петербурга на гру своєї збірної. Тому ситуація може бути патова для Федерації, але не критична. Проте дуже принизлава саме для господарки чемпіонату. Та вирішувати лише гравцям і їхнім фанам.

На останок лише, нагадаю гасло Міжнародної федерації футболу — "For the Game. For the World", тобто "На благо гри. На благо світу".

Подписывайся на наш Instagram! Получай только самое важное!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Поделиться в Facebook