Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Бренд Лига. Результаты игр за 8.11.2011

144

«Кий-Авто» – «Friends»– 4:2 (0:0).

Перевага «автомобілістів» у цьому матчі, як засвідчуєстатистика, була очевидною. Із перших хвилин зустрічівони перейшли до тотального нападу, але «друзі» зорганізувалися в оборонітане давали жодного шансу гравцям «Кий-Авто» вийти на гольову позицію. Саміж «друзі» створювали поодинокіконтрвипади.

У другому тайміпісля того,як ФК «Friends» зрівняв рахунок, наполегливість «Кий-Авто» зросла ідалася взнаки. Вони одразу зрівняли рахунок іпосилили своїдіїу нападі, використовуючи при цьому всідозволенізасоби: били з далекоївідстані, перепасовувались, зорганізовували фланговіатаки тощо. У підсумку «автомобілісти» здобули бойову перемогу.

Кий Авто

08.11.2011

Friends

4

I - тайм (0:0)

2

Яременко Б. -25",40"

Голы

Мінзар А. - 24"

Шуляківський Я. -37"

Якіменко О.-33"

Панфілов Сергій - 23"

38

Удары

17

23

Удары в створ ворот

12

20

Ауты

19

5

Угловые

4

8

Штрафные удары

7

0

Жолтые карточки

Шерепенко О.-18"

Возний М.-26"

Якіменко О.-40"

0

Красные карточки

Возний М.-27"

2

Фолы I тайм

2

5

Фолы II тайм

6

Олег Рой – «Кий-Авто»:

- Чесно кажучи ми не сподівалися, що виграємо у цьому матчі, оскільки знали, що суперник складний іне зручний для багатьох клубів. Це підтверджується тим, що вони двічівиходили вперед у рахунку, щостворювало дискомфорт у наших діях. Але краса футболу полягаєв тому, що команда, яка прагне перемогти, маєдокладати зусиль. Ми швидко змінили тактику– частково відійшли в оборону, а потым з глибини поля розпочинали нашіатаки. Це намідопомогло. Ми зібралися іпереграли наших суперників фізично.

«Elko» – «Uniqa» – 5:2 (1:1).

У цьому матчівагому заявку на перемогу зробили футболісти «Elko» ще на першій хвилин, коли змінили рахунок. У подальшому вони продовжили нав’язувати суперинковісвою гру. Незважаючи на наполегливыстьфутболістів«Elko»вонине змогли збільшити результативність у першій половинігри, а в середины тайму через необачність пропустили гол у своіворота. Команда «Elko» на бажала нічийного результату істворювала атаку за атакою.

У другій половиніматчу «Uniqa» зробила рахунок 2:1 на свою користь, але втримати перевагу їм не вдалося. Зібраність та командна гра «Elko» дозволили їм не лише зрівняти результат, а ще й переконливо перемогти.

ELKO

08.11.2011

UNIQA

5

I - тайм (1:1)

2

Мельниченко А.-1",28"

Голы

Босюк Андрій-10"

Мокалык Ю. - 27"

Гаділія Бадрі - 22"

Перепелица М. - 31"++

Ожегин Александр - 38"

29

Удары

15

21

Удары в створ ворот

8

13

Ауты

17

2

Угловые

2

12

Штрафные удары

7

Москалык Ю.- 16"

Жолтые карточки

Віннік В.- 24"

Крамаров - 38"

Піскунов С.- 31"

Мельниченко А.-39"

0

Красные карточки

0

2

Фолы I тайм

5

3

Фолы II тайм

7

Олександр Крижанівський – «Uniqa»:

- Сказати треба чесно, зіграли ми невдало. Хоча помилки були з обох боків. Але найприкріший спогад залишило суддівство. На жаль!Це друга гра, яку вони(судді)буквально засуджують. Дуже важко у такій ситуаціїграти. Ми розчаровані. Був епізод, коли воротар суперникыв вибіг до нашого карного майданчику івідверто зіграв рукою, а судя на це не зреагував, то була одна з помилок, яка призвела до деморалізаціїкоманди. Це проблемне питання треба порушувати на розглядіпершості. А щодо матчу, то наш суперник виглядав чудово. Гравці«Elko» переграли нас, але ми також не були пораженцями. Нічого страшного не сталося імибудемо надаліготуватися задля покращення результату. Упродовж матчу ми не використали багато моментів і це стало однією з причин нашоїнеефективноїгри. Ми просто розслабилися, коли забили другий гол івважали, що втримаємо, а може йзбільшимо результативність. Це була чи не головна наша помилка.

«Gold – Еко-Маркет – 11: 2 (4:0).

Найрезультативніший інайбільш парадоксальний матч дня. За свідченням статистики, гравцям «Еко-Маркет» впродовж матчу вдалося завдати більше ударів по воротах ів рамку воріт, але перемогу та ще й з великим рахункомвсе ж такисвяткували їхны візаві. Перший ідругий тайми матчу пройшли в обопільних атаках,напруженійіцікавій боротьбі. У цьому двобої здавлося,що щастябуквально выдвернулося від «Еко-Маркету». Вони вже на 3-й хвилиніпропустили м’яч у своїворота, але не відійшли в оборону, абудь щонамагалися атакувати. Захоплення нападом призвело до того, що в їхніх воротах у першому тайміпобувало ще три голи.

У другій половинігри переможцітакож не володіли перевагою на полі, а навпаки грали обережно, від оборони. Захоплення нападом призвело до дезорганізаціїв команді«Еко-Маркет», яка не змогла створити гідний захист, а це у свою чергу,призвело до частого взяття їхніх воріт.

Gold

08.11.2011

EKO

11

I - тайм (4:0)

2

Глуцкий И.-3",40"

Голы

Билык М.-36",36"

Джафаров Д.-6"

Быч И.-10",13",28"

Макеев К. -28"

Перепелица М.-31",33

Железнов Б. -37"

Кожухаь А.-35"

36

Удары

39

16

Удары в створ ворот

21

19

Ауты

15

1

Угловые

5

5

Штрафные удары

3

Макеев К. -7"

Жолтые карточки

Соловьёв Глеб-6"

0

Красные карточки

0

2

Фолы I тайм

4

1

Фолы II тайм

1

Выктор Каплун – «Gold»:

- Рахунок говорить засебе. Наша команда булаа трохи сильнішою. Якщо першідесять хвилин спостерігаласярівна гра, то потім ми здобули перевагу, якою іскористалися. Хочу відзначити, що гравцікоманди суперників мають високий рівень підготовки, але наша командавиявилася кращою.Я спостерігав, що вони багато били по наших воротах, але нашігравцы були більш влучнішими. На мою думку, гра була цікавою. Незважаючи на поразку у першому таймі з рахунком4:0,гравцы ФК «Еко-Маркет» гідно боролися. Натомість ми були більш наполегливими, а це, як правило перетворюється на футбольний фарт. Ми маємо хорошу четвіркугравців, якастворила таку бездоганну перемогу, що призвела до гучної перемоги.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Наши блоги