Бренд Лига. Результаты игр за 16.10.2011

1,0 т.

КЮЗ – «Saturn»– 1:3(1:2).

У стартовому двобої четвертого туру ФК КЮЗ вів боротьбу проти ФК «Saturn»(Київ). Перші хвилини гри перевагою на полі володіли ювеліри, а потім втратили її, і гсоподарем положення стали вже їхні конкуренти. Гравцям «Сатурну» впродовж короткого періоду забити перший м’яч, а поті і подвоїти результат. Стараннями футболістів КЮЗу вдалося скоротити резльтат і за рахунку 2:1 футболісти відправились на нетривалий відпочинок.

Друга половина зустрічі рівно як і перша пройшла в захоплюючих атаках. Гравці використовували кожну ділянку поля, але лише «круглий» побував у сітці лише один раз. Після чудово розіграної комбінації рахунок у грі збільшила команда «Saturn». Він виявився остаточним – 3:1.

Голы

Шурубуру А. - 18 мин; Андришин А. - 20 мин; Кравець И. - 40 мин.

1

СТ «Іллічівське» – «Аеропорт» (Бориспіль) – 3:5 (1:2).

За накалом боротьби цей поєдинок ані трохи не поступався першому. Футболісти обох команд одразу намагалися нав’язати одна одній темп гри, але авіаторам все ж таки вдалося заволодіти ініціативою і вийти вперед у середині першого тайму. Незабаром страховики зрівняли рахунок, що додало видовищності двобою. Завершення першої половини гри пройшло в обопільних непоступливих атаках, одну з яких вдалося реалізувати гравцям ФК «Аеропорт».

У другому таймі жодна з команд ані трохи не зменшила оберти і кожна з них використовувала будь-яку нагоду аби змінити результат. Проте краще це вдавалося «Аеропорту». Спочатку вони виходили вперед, СТ «Іллічівське» зрівнювало рахунок, а після того, коли на табло засвітися дві однакові цифри – 3:3, фортуна повністю перейшла на бік авіаторів. За декілька важких хвилини другого таму їм вдалося ще двічі вразити ворота суперників і, відповідно, зафіксувати здобутий переможний результат – 5:3.

СК Иличевская

16.10.2011

Аэропорт Борисполь

3

Счет

5

Медвідь Дмитро - 16, 32 мин; Ковалнко Денис - 33.

Голы

Бражук Максим - 2 мин; Ярошенко Сергей - 18, 35 мин; Стайков Орлин - 32, 38 мин.

0

«Карибіан-Клуб» – «Київенерго» – 3:4 (1:1).

Зустріч між цими двома київськими клубами трохи відрізнялася від перших двох матчів, хоча за цікавістю не поступалася. На відміну від двох попередніх ігор у цьому поєдинку обидві команди не намагалися йти у наступ, а поступово розігрували м’яч і намагалися максимально довго його утримувати. Один зі стрімких випадів на ворота енергетиків завершився відкриттям забитих і пропущених м’ячів. ФК «Карибіан-Клуб» вийшов уперед, але, ФК «Київенерго», не складаючи зброї, не збирався відсиджуватися в обороні і сподіватися на диво. Іноді вони наполегливо і гостро атакували і це дало свій результат. Наприкінці першого тайму рахунок було зрівняно.

Більшурожайним на голи видалася друга половина зустрічі. І кариби й енергетики збудували свою гру від нападу і подекуди забували про захист. А це дозволило ФК «Київенерго» ще тричі загнати «круглого» у ворота суперників, натомість отримати у відповідь лише два. З остаточним результатом 4:3 команди дочекалися фінального свистка, який сповістив про перемогу енергетиків.

Киевэнерго

16.10.2011

Карибиан Клуб

4

Счет

3

Гайдуков Сегей - 18 мин; Кащук Алексей - 27 мин; Давиденко Валера - 25, 35 мин.

Голы

Коваленко Дмитрий - 26 мин; Конотоп Богдан - 26 мин; Горяев Андрей - 40 мин.

2

«Хюндай-Клуб» – «Укрметртестстандарт» – 4:4 (3:3).

Усі п’ять матчів ігрового дня виявилися видовищними, азартними, цікавим, насиченими добротними моментами і комбінаціями. А поєдинок між «Хюндай-клубом» та «Укрметртестстандартом» ще й найбільш непередбачуваним. Крім того, у цьому матчі був забитий найшвидкій гол – на 37-ій секунді гри від середини своєї половини поля гравець метрологів помітив, що воротар суперників вийшов з воріт на кілька метрів і відправив м’яча за адресою. Той вдарився у поперечину і влетів у сітку воріт. Далі події розгорталися і змінювалися так швидко, що важко було передбачити хід гри, навіть не зважаючи на те, що у воротах «Хюндаю» побував ще один гол. Футбол завжди цікавий тим, що обидві команди намагаються не поступатися на полі. Так сталося і в цьому двобої. Зібравшись з силами автомобілісти скоротили розрив в рахунку, але незабаром метрологи знову збільшили його. І з цим також не погодилися носії корейського бренду, і їхні наполегливі атаки далися взнаки – спочатку вони мінімізували рахунок, а потім і зрівняли його. На перерву команди попрямували з результатом 3:3.

У другому таймі темп гри ані трохи не зменшився і ФК «Укрметрспецстандарт» вчетверте виходить вперед. І на такий перебіг подій «Хюндай» відреагував не схвально. Одна з вишуканих атак завершилася для них взяттям воріт метрологів. Таким чином матч закінчився бойовою, напрочуд цікавою і резульативною нічиєю, що залишила по собі вражаючий спогад.

Голы

Королик С. - 1 мин; Шоленко Ю. - 5 мин; Огородник О. - 13 мин; Глебов А. - 31 мин.

Грубчаников Єдуард

- 28 мин.

«Десна» – «Danon» – 6:2 (4:1).

У цьому поєдинку екзаменатором виступав клуб «Десна» з Вишгородського району, який не гостинно повівся з дебютантом турніру київським клубом «Danon». Упродовж кількох хвилин десняни створили результат, який їх цілком задовольняв. Проте виробники молочної продукції створювали гострі випади і один з таких перетворився на гол. Цього було явно не достатньо, оскільки результат першого тайму став 4:1 на користь ФК «Десна».

Друга половина гри була менш результативною. За ці двадцять хвилини у воротах киян вишгородці розписалися ще двічі, а натомість пропустили один гол. У підсумку десняни святкують переконливу перемогу з рахунком 6:2.