Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Бренд Лига. Интриг стало больше

191

Останніми днями на першості Ліги Брендів з міні-футболу інтриг побільшало. Для прикладу варто відзначити реванш «іллічівців» з великим рахунком у матчі проти «золотарів». Хоча, буквально три тижні тому все було з точністю до навпки. Пригадується легендарне протистояння суперклубів іспанської «Примеро» мадридського Реалу та «Барселони».

Склалося так, що всі команди, які гратимуть у п’ятницю, вперше вийдуть на поле один проти одного. А це лише додасть азарту матчам. Свого часу збірна України робила свої перші кроки на світовій футбольній арені. Було цікаво спостерігати за несміливими, а подекуди невпевненими виступами наших співвітчизників. Зараз українська футбольна дружина сформувалася на міцного європейського та світового «середнячка». Так відбуватиметься і на цій першості. Кожен клуб сформує про себе певну думку, а хтось залишиться загадкою на багато років. Команди , що зійдуться у п’ятницю, вже неодноразово підтверджували свої вміння, майстерність, спортивний професіоналізм тощо. Без виснажливої боротьби не залишуть поле клуби, які гратимуть першими: «Еко-Маркет» та «Ibox». Обидві команди обіймають місця у нижній частині таблиці, але заради власного престижу, жодна з них не поступатиметься на полі. Тому поєдинок має бути цікавим. Другій двобій – матч команд лідируючої групи: ФК «Friends» та СТ «Іллічівське». У цьому поєдинку важко щось прогнозувати, оскільки одна команда гратиме на покращення свого турнірного становища, а інша – на вихід в одноосібне лідерство та його зміцнення. Отже, прогнозувати важко, але представники команд це спробували зробити.

Денис Шененко – ФК «Еко-Маркет»:

- Нам невідомий футбольний клуб «Ibox». Про нього ми знаємо лише теоретично. Трохи переглянули їхні виступи. Зробили деякі висновки. Хочу сказати, що легко у матчі не буде жодній із команд. Обидва суперники амбітні і гратимуть на перемогу, тому що обом суперникам необхідні очки і втрачати їх ніхто не має наміру. Ми провели тренування і серйозно підготувалися до гри. Не хочу нікого принижувати, але, мені здається, що ми переможемо. Вірю в позитивний результат для нашого клубу. І швидш за все ця перемога буде з мінімальним рахунком. А наостанок хочу ще раз підкреслити, що суперник доволі сильний і завдасть нам чимало клопоту.

Антон Диндар – ФК «Ibox»:

- Раніше нам не доводилося зустрічатися з командою «Еко-Маркет». Це буде наша перша гра проти цього клубу. Хлопці на матч налаштовані позитивно. У колективі немає занепокоєності, будемо працювати на перемогу. Вона нам вкрай потрібна. Вважаю, що гра буде рівною, оскільки суперники за своїм фізичним потенціалом однакові, є хіба що певні відмінності у стилях гри, а сама боротьба буде цікавою. Робити прогнози не буду, тому що футбол непередбачуваний. Можу сказати, що атмосфера в нашому клубі позитивна, а це вже перший крок до перемоги. Сам хід майбутньої гри мені невідомий. Дочекаємось початок матчу, а потім будемо вибудовувати тактику і, відповідно, боротися за перемогу.

Володимир Мотовий – СТ «Іллічівське»:

- У п’ятницю нам належить пройти ще одне важке випробування, оскільки ми гратимемо проти ФК «Friends». Ця команда нам знайома, але раніше ми ніколи з нею не зустрічалися. Ми переглянули відеоматеріали й детально вивчили їхню гру. Вони за повним правом перебувають у четвірці лідерів, хоча не виключаю, що можуть і очолити турнірну таблицю. Команда дуже сильна. Відповідно вони разом із ФК «Gold» є нашими найголовнішими конкурентами у боротьбі. Тому, вважаю, що гра буде дуже цікавою, видовищною, насиченою гострими моментами тощо. Незважаючи на те, що ми гратимемо проти міцного суперника, сподіваюсь на перемогу. Ми не розчаруємо нашу уболівальницьку аудиторію і вона залишиться задоволеною результатом п’ятничного матчу. А перед грою маємо бойовий настрій, налаштовуємо себе на виграш. У грі будемо нав’язувати свою гру. Для цього під час тренувань був задіяний весь склад команди. Що стосується тактики, то будемо виходити від того, як поведе себе суперник. А щодо прогнозів на гру… Я патріот своєї команди і, звичайно бажаю наших хлопцям перемоги. Мені здається, що матч закінчиться нашою перемогою з мінімальним рахунком.

Максим Семухін – ФК «Friends»:

- Ми вперше зустрічатимемось на змаганнях із футболістами СТ «Іллічівське». Раніше нам ніколи не доводилося грати з цим клубом, навіть на інших турнірах. Нам відомо, що в цій команді виступають переважно молоді хлопці, які кожного матчу демонструють швидкісний, атакувальний, видовищний футбол. Натомість, у нашому складі переважна більшість гравців перетнули тридцятирічну вікову межу, і ми, відповідно, команда, яка не рветься наполегливо в наступ, а переважно діє за ситуацією. Отже, розраховуємо на мінімальну перемогу, а як складеться гра – ніхто не знає

Наши блоги