Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Ващук змусив екс-дружину виїхати з власного будинку

204

Столична рестораторка Маргарита Сікчар розповіла, як ділила майно з екс-чоловіком колишнім гравцем "Динамо" і збірної України Владиславом Ващуком.

"Він просто сказав, що це моє і це моє. Якщо людина не хоче йти з дому, значить треба йти іншому. Тому я зібралася і переїхала на квартиру.

Гроші у мене якось постійно відбирають, але мені їх додається більше. Навіть будинок мені зараз цей не потрібен. Я вже в голові будую інший", - поділилася Січкар в інтерв'ю "Світському життю".

Маргарита зізналася, що Владислав не платить аліменти. Проте вона не бідкається і не збирається змушувати екс-чоловіка виплачувати гроші.

"Не виплачує і не буде виплачувати. І не буду я на них претендувати, бо я вважаю, що нехай це залишиться на його совісті. Він повинен, як батько розуміти і підтримувати фінансово. Якщо він на сьогоднішній момент не може це робити, я не можу його змусити.

Потрібно віддати йому належне, він прийняв всі зобов'язання щодо першої дитини. Він ніколи не ділив "мої-чужі" діти. Він батько хороший. Я розумію, що мабуть, у нього є якісь фінансові проблеми. Я не можу від нього вимагати і трясти його, як грушу. Це досить принизливо і по відношенню до нього і по відношенню до мене", - додала рестораторка.

Нагадаємо, що після розлучення Ващуку дістався ресторан та будинок, який належав і Січкар.

Источник

Наши блоги