Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости бокса

Василий Ломаченко уже в полуфинале ЧМ по боксу

339

Сьогоднішній бій для Василя був напрочуд непростим в першу чергу з психологічної сторони, адже ми усі пам’ятаємо вчорашні перипетії на ринзі у бою проти бразильця. Тому для нашого боксера важливо було перемогти сьогоднішнього суперника з якомога більшим рахунком аби не у кого навіть не залишилось сумнівів, що саме Василь Ломаченко мав опинитися у вісімці найкращих!

Так все й сталося. Після невиразного першого раунду, в якому наш боксер поступився одним пунктом, Василь надалі суттєво додав і вдвох наступних раундах зумів дотиснути суперника та здобути загальну перемогу з рахунком 18:10 (2:3;8:4;8:3).

У півфіналі на Василя Ломаченко чекатиме непростий бій з лідером світового рейтингу у вазі до 60 кг. італійцем Доменіко Валентино!

Також закінчилися два україно-російські протистояння у вагових категоріях 81 кг. та 91 кг.

У чвертьфінальному поєдинку вагової категорії до 81 кг. Олександр Гвоздик поступився росіянину Єгору Мєхонцеву. Підсумковий рахунок зустрічі 21:27 і наш боксер припиняє виступи на чемпіонаті світу. Проте, в активі українця є ліцензія на олімпійські ігри 2012, де він і зможе взяти реванш у росіянина.

Путівку до півфіналу у надскладному поєдинку проти Артура Батербієва (Росія) здобув українець Олександр Усик! Вирвати перемогу Олександру вдалося перш за все за рахунок швидкості, роботи ніг та вдалого пересування по рингу, адже росіянин був помітно повільніший, чим і намагався користуватися Усик. По завершенню фінального раунду рахунок на табло був 17:13 (6:2;6:6;5:5) на користь українця. Таким чином Олександр вийшов до півфіналу чемпоінату світу!

Источник

Наши блоги