Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости бокса

Два украинских боксера вышли в финал чемпионата мира

161

поєдинок подарували глядачам Василь Ломаченко та італієць Доменіко Валєнтіно, який на цьогорічному чемпіонаті світу був посіяний під першим номером!

Стартовий раунд даного поєдинку пройшов за абсолютно рівної боротьби і кожен з боксерів намагався знайти правильний підхід до суперника. Трішечки точнішим у даному раунді був італієць і на перерву боксери пішли за рахунку 4:3 на користь італійця.

Другий раунд можна по праву вважати окрасою цього поєдинку. Той бокс, який демонстрував Василь Ломаченко був по справжньому чемпіонським!!! Потужні, стрімкі та влучні атаки українця одна за одною доходили до цілі. І на другу перерву боксери пішли за рахунку 12:7, але, вже на користь нашого боксера!

На третій раунд італієць був помітно виснаженим і для Василя вже було справою техніки завершити цей бій на мажорній ноті! З чим наш боксер впорався на відмінно! Підсумковий рахунок зустрічі 17:11 і Василь Ломаченко вийшов до фіналу світової першості, де вже завтра зустрінеться з боксером з Куби Ясніель Толедо Лопез!

Тарас Шелестюк (вагова категорія 69 кг.) пробився до фіналу чемпіонату світу, перемігши боксера з Індії Крішан Вікас!!!

Загалом увесь поєдинок пройшов за практично рівної боротьби, проте, в завершальній стадії атак точнішим був наш боксер. Це і стало вирішальним у даному поєдинку. Таким чином підсумковий рахунок зустрічі 15:12 (4:2;6:4;5:6) на користь українця.

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Источник

Наши блоги