Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Черкаськи Мавпы" подписали американского центрового

95

«Черкаські Мавпи»підписаи угоду з американським центровим – Трентом Плейстедом(211 см, 111 кг, 1986-го р.н.). Американець має замінити в команді Райана Райта,з яким днями була припинена співпраця. За свою кар’єру уродженець Чикаго виступав у цілій низці європейських клубів. Так, в його послужному списку італійська «Бієлла», хорватські «Задар» та «Цедевіта», а також литовський «Жальгіріс». В минулому сезоні у складі «Жальгірісу» Плейстед в Євролізі здобував 7.7 очокта виконував 5.7 підбирань. А в чемпіонаті Литви в середньому за гру американець здобував 5.8 очок та 4 підбирання.

Очікується, що приїзд Плейстеда в Україну відбудеться вже незабаром, і цілком вірогідно, що новачок допоможе «Мавпам» вже у виїзному матчі проти «Говерли».

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»:«Ми довгий час шукали гравця, який може підсилити позицію п’ятого номера. Але зараз це не так і просто зробити. Якщо гравець високого рівня і виступав в НБА, то він бажає укласти контракт з опцією повернення в лігу після завершення локауту. Нас, звісно, це не влаштовує, до того ж ми шукали виконавця, який мав би досвід виступів у європейських чемпіонатах. Я не очікую, що цей гравець буде забивати по 30 очок з-під кошика, але я знаю, що він вміє надійно грати в захисті, боротися за підбирання і викладатися в нападі. Плейстед також вміє гарно грати пікенрол і думаю, що з Соломоном та Стояновскі вони суттєво підсилять цей компонент нашої гри».

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Источник

Наши блоги