ФБУ разом з Кличко кинули виклик усій Україні

3.2т

Федерація баскетболу України та Київська міська державна адміністрація подали приклад іншим містам нашої країни відкривши Шкільну лігу.

Про це заявив генеральний секретар ФБУ Володимир Драбіковський. Він відзначив, що між владою міста та федерацією буде підписаний договір про співробітництво.

"На прикладі столиці ми хочемо продемонструвати усій Україні, як має розвиватися баскетбол на місцях. Тому під час свого виступу перед гостями і учасниками свята я згадав, що невдовзі буде підписаний Меморандум про співробітництво. Фактично він вже готовий. Очікуємо хіба що слушного моменту з боку Київського міського голови Віталія Кличка, аби поставити підписи на цьому документі", – заявив функціонер.

Він нагадав, що нещодавно в одній зі столичних шкіл було відкрито нову баскетбольну залу.

"У Києві буде прийнято рішення на рівні КМДА, що спортивні споруди загальноосвітніх шкіл будуть закріплені за спортивними школами. Це стосується всіх видів спорту, але ініціювали прийняття такого рішення ми. Є чимало інших напрямів співпраці. Скажімо, у 275-й школі на Троєщині відкрили Київську шкільну баскетбольну лігу. Ви бачили відремонтований зал. Це відбулося коштом КМДА, а баскетбольні конструкції встановлені коштом ФБУ, а якщо бути більш точним, то коштом нашого Президента Михайла Бродського. Це прекрасний приклад співробітництва органів влади, громадських організацій і бізнесу", – підкреслив Драбіковський.

Як повідомляв "Обозреватель", лідера збірної України з баскетболу Кирило Фесенко було названо гравцем тижня в Лізі чемпіонів.

Присоединяйтесь к группе "СпортОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости