26 января • обновлено в 07:40
МоваЯзык
Экономика Шоу

/ Новости баскетбола

Федерация баскетбола Украины обратилась с заявлением к клубам-должникам

5.6т

Федерация баскетбола Украины выразила обеспокоенность беспринципным подходом к формированию бюджета некоторых клубов в новом сезоне.

Это ставит под угрозу сроки проведения чемпионата Украины 2016-2017 годов и под сомнение существование самих клубов-должников.

Приводим текст заявления на языке оригинала:

ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ БАСКЕТБОЛУ УКРАЇНИ
Відповідно до своїх Статутних завдань та положень Закону України "Про фізичну культуру і спорт", Федерація баскетболу разом з Міністерством молоді та спорту України продовжують вживати заходів по виконанню Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів по забезпеченню проведення Чемпіонату України з баскетболу серед учнівських, студентських, юнацьких, професійних команд та забезпечувати участь національних збірних команд у міжнародних змаганнях.

Поряд з цим, Федерація змушена звернути увагу керівників баскетбольних клубів та спортивних функціонерів, що опікуються розвитком спорту і баскетболом зокрема, на відсутність дієвих і цілеспрямованих заходів з погашення фінансової заборгованості перед гравцями, тренерами та іншими фахівцями, які були задіяні у спортивних змаганнях минулих років. Безпринципний підхід до формування бюджету деяких баскетбольних клубів ставить під загрозу строки проведення Чемпіонату України 2016-2017 р.р. та під сумнів існування самих клубів. Як правило, сумнівні фінансові гарантії призводять до невиконання умов контрактів, невдоволення спортсменів та  невиправданий їх відтік на заробітки у закордонні баскетбольні клуби, а в підсумку і до штрафних санкцій ФІБА та ФБУ по відношенню до клубів.

Федерація баскетболу України сподівається, що у період що залишився до початку Чемпіонату України, керівники баскетбольних клубів проведуть необхідну роботу по залученню спонсорів та меценатів для забезпечення фінансової стабільності клубів та у встановлені  Регламентом і Правилами проведення Чемпіонату строки забезпечать подачу до ФБУ необхідних документів та фінансових гарантій їх участі у Чемпіонаті.

Президент
Федерації баскетболу України                                 М.Ю. Бродський

Самые красивые девушки у нас в Instagram!

Читайте все новости по теме "Суперлига" на OBOZREVATEL.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Новости спорта

Топ-публикации

Топ-блоги