Игрок сборной Украины: предложение из Черкасс было самым привлекательным

1.7т

Разыгрывающий сборной Украины Клим Артамонов в воскресенье только подписал контракт с "Черкаськими Мавпами", а в понедельник уже провел две тренировки с командой. Нашел время баскетболист и для первого интервью в качестве игрока черкасской команды.

- Клим, більшість з любителів баскетболу здивувалися троїм поверненням в Україну. Які варіанти продовження ти мав?

- Варіанти були, я мав ще кілька пропозицій але скажу, що від "Черкаських Мавп" пропозиція для мене була найпривабливішою. Певний час я вагався ще все з огляду на чемпіонат, але все ж вирішив залишитися тут. Важливим була і зацікавленість тренера, яку я відчував. Він постійно проявляв інтерес, постійно тримав на зв’язку. Я теж не хотів надмірно затягувати з новим контрактом, хотів працевлаштуватися і спокійно готуватися до сезону. Причому відчуваю, що в Україні ще не показав все що я можу.

- Це ти говориш в контексті збірної України? Тебе заділо те, що цьогоріч ти не потрапив у список збірників? У минулому сезоні тебе все ж викликав Фрателло.

- Я не буду лукавити і скажу, що це мене дійсно "заділо". Але це життя, список не може бути резиновим і в ньому місця для всіх не вистачить. Я не отримав запрошення, значить є над чим далі працювати. В цьому випадку для мене це не образа, а більше призив до роботи.

- Ти вже провів два тренування в Черкасах, як тобі колектив?

- Я фактично нікого не знаю, але відразу відчуваю, що колектив дуже дружний і цілісний, думаю буде приємно разом попрацювати. До цього я з жодним гравцем "Мавп" не грав, але впевнений, що труднощів не буде.

- У "Спартаку Примор’є" ти був одним із лідерів, як взагалі можеш оцінити свій російський етап кар’єри?

- Перш за все дуже прикро, що в Україні трапилася така ситуація у минулому сезоні. Були незрозумілі моменти з командами та їх фінансуванням, незрозуміло хто зможе поїхати на виїзд, а хто ні, постійні переноси. В "Одесі" була саме така ситуація, тому більшість гравців просто змушені були їхати. Мені довелося поїхати до Росії. Фактично цим етапом я повністю задоволений. Але я такий що завжди намагаюся шукати недоліки та мінуси, вони були у моїй грі, зараз я зробив певний аналіз і потрібно провести роботу над помилками.

- Де робив аналіз?

- Фактично все літо я проводив в Одесі. Там я починав займатися баскетболом. Я вихованець "Хіміка", хоча мене пов’язують з Кримом. Дійсно я народився в Керчі, але баскетболом почав займатися в Южному. Так от, в Одесі я попрацював індивідуально над фізикою а також на ігровому майданчику.

- Як ти себе бачиш у новому сезоні в "Черкаських Мавпах"?

- Ми багато розмовляли з тренером про сезон та перспективи. Цілі у тренера дуже амбітні і я розділяю їх. В якому б ми чемпіонаті не грали маємо боротися за нагороди. Щодо моєї ролі в команді то хочу бути лідером та проводити на майданчику багато часу. Зрозуміло що все це залежить від мене самого та моєї гри, але я вірю в себе та команду. Все буде добре!

Присоединяйтесь к группе "СпортОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости