ГлавнаяБлоги

Захистимо життя дітей на дорогах!

І проблема смертності на дорогах загалом, і проблема безпеки дітей зокрема змусили замислитись над тим, як ми можемо допомогти у цій ситуації.

І ми вирішили реалізувати новий соціально-просвітницький проект під назвою "Рідна країна – безпечна країна", який має на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху та допомогти убезпечити їхнє життя.

З цією метою наш Громадський рух "Рідна країна" спільно з Національною бібліотекою України для дітей оголошує про проведення конкурсу малюнків для школярів 1-4 класів на тему "Рідна країна — безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах".

УСІ учасники цього конкурсу отримають у подарунок від "Рідної країни" патріотичні флайтери. А переможці конкурсу будуть відзначені 20 листопада, у Всесвітній день дитини, додатковими призами!

Флайтери — це світловідбиваючі наклейки, значки, підвіски тощо, які яскраво світяться у променях автомобільних фар і служать для підвищення видимості пішоходів, велосипедистів, дитячих колясок тощо на дорозі у темний час доби. Флайтери рекомендують закріплювати на елементи одягу, сумки, портфелі, рюкзаки тощо. Вони працюють за принципом дорожніх знаків, відбиваючи світло автомобільних фар та роблячи пішохода помітним для водія на відстані до 400 м.

Ми прагнемо, щоб наші діти жили у цивілізованій та безпечній країні, тому і робимо цей перший крок, даруючи дітям можливість певним чином убезпечити себе на дорозі. Такою ініціативою ми хочемо показати приклад, як за умов фактичної бездіяльності влади можна громадськими зусиллями захистити життя дітей.

В результаті нашого проекту флайтери безкоштовно отримають 5 тисяч школярів. Тож ми хочемо спонукати і батьків, і освітян, інші громадські організації та, звісно, владу інвестувати у безпеку життя нашої молоді, щоб у майбутньому кожен школяр під час пересування вулицями у темний час доби (а наближається зимовий період, коли рано темнішає) мав на собі світловідбиваючі елементи.

Читайте все новости по теме "ДТП" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги