Примите участие
в розыгрыше
планшета Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Блоги - Общество

Який зв'язок між українським прокурором і російським терористом

10т

А знаєте, що новий "смотрящий" за "ЛНР", який майже копняками попер з тепленького і хлібного місця Плотницького, насправді цікавенька і дуже не проста людинка.

Так відразу після того, як в Луганську, спираючись на російські багнети, плотненько підперті автоматами бандюків Захараста-Донецького, Корнет захопив владу, перше що він там зробив, так це почав тупо зачищати шоблу Плотницького, назвавши її навіть для прилічія – українськими шпигунами, ну а потім все пішло по старій, добре накатаній за чотири роки війни схемі – підвал, поломані пальці, вибиті зуби, опущені в тазик нирки і ще щось, але про це не прилічно, а в результаті – телефонний дзвінок рідним і вже, як фінал та нагорода за всі оті старання, труди та турботи – тарам!!!

Бабки. Да-да, великі, я би навіть сказав, шалені гроші-грошенята і то без будь-якого вкладення капіталу, проти всіх отих законів накопичення капіталу, ну вобшем, – Маркс відпочива, як "коала на бамбуці"…

І от поки папочка тупо вбиває сепарню Плотницького, до речі так само, як до цього він вбивав українських солдат, бо йому тепер по барабану, кого вбивати, його разпрекрасна дочурка, в цей самий час, не повірите, гризе, ні, не сухарі якісь там, а каміння науки і, скажу я вам, саме в цьому, нічого особливого й не має.

А вся соль тієї "гризки", полягає у тім, що воно все ото, відбувається не в якомусь там задрипаному МГУ, чи там скажемо, у маловідомому на все село Пітерському державному, а реально, у престижній і доволі перспективній для подальшого працевлаштування Харківській юридичній академії і от при цьому всьому, я не за яку ціну не стану зараз кричати: а куди дивиться СБУ? Ну як так можна? І ще щось таке саме, але з матюками.

Бо ж насправді, я і так добре знаю куди воно там дивиться і як, оте все можна... Я на цей раз, скажу просто, в стилі класичного порохобота: помовчте троху, все під контролем, бо ж всіх кого треба, давно вже завербовано – і оту доньку, незрозумілого походження, і її батька, і навіть їхніх кішку з собакою, які підуть як вещдоки.

Саме тому, ота "ЛНР", так то фактично фазенда, для наших спецслужб, куди вони їздять собі на вихідні, аби "нарубіть капусту". Ну й звичайно, ні в кого взагалі немає сумніву, що вони її, оту ЛНР при цьому, повністю контролюють.

А якщо почесноку сказати, то отой конфлікт між Плотницьким і Корнетом, насправді був спровокований саме нашим СБУ і троха ше можливо, отою воєнною прокуратурою, яка постійно всюди лізе, але от про це вже точно – нікому, то ж, якщо, от так відверто але по-троху і шепотом, то й і ті ФСБ з ГУР теж, давно вже повністю підконтрольні нашій службі безпеці, бо там в нас, реальні профі зібрались в маленьку купку, просто, я би навіть сказав без перебільшення – якісь монстри, контррозвідувальної діяльності, але реально, от про це вже точно – нікому, шоб не взнали.

Ну, а про те, що злі язики говорять, ніби та корнетова донька за гроші батька-терориста на прокурора вчиться в місті і гроші ті, ніби то, на крові наших солдат зароблені, ну так то плітки і дурниці.

Ще кажеть правда, що вона ніби то, от сто відсотків, ну просто, до гадалки не ходи, отим українським прокурором стане, так і це теж, ще спробуй вгадай, чи спрогнозуй, при нашій-то сирі погоді і нестабільному курсі долара.

І ще отам помню казали, ніби то возмутітєльно, шоб, український прокурор і російський терорист, насправді були – батьком і донькою?

А я вам на це скажу, ну і що тут такого, життя воно знаєте, багатогранне таке і навіть іноді многовєкторне, то ж у цьому всьому, головне, що ми всі з вами йдемо в Європу, при цьому, дотримуємось демократичних цінностей і поважаємо права національних меншин та гендерне равенство, о! А остальне, реально то так – нюанси…

Стилістика автора збережена.

Читайте все новости по теме "Переворот в Луганске" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги