ГлавнаяБлоги

Як убезпечити себе від вибуху природного газу

3.8т

ПАТ "Київгаз" поширює ідею забезпечення населення газосигналізаторами та автоматичними відсікачами. Коли мова йде про газову безпеку, тут не може бути жодних компромісів. Правила безпеки систем газопостачання більшою мірою є актуальними і сьогодні, але, на думку ПАТ "Київгаз", мають передбачати обов’язкове встановлення запобіжників у всіх газифікованих приміщеннях.

Представники газової компанії розповідають, що найближчим часом планують звертатися з офіційними листами до відповідних державних органів, в тому числі і до державного регулятора – Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Наразі вкрай важливо розпочати процес внесення змін до нормативно-правових актів: зробити газові сигналізатори та запобіжники обов’язковими для всіх газифікованих помешкань; розробити програму по забезпеченню населення такими пристроями. Газовики беруть до уваги скрутну економічну ситуацію, в якій зараз опинилася значна частина населення, тому акцент робиться на необхідності забезпечити споживачів запобіжними приладами саме за рахунок бюджетних коштів або коштів, які закладено у тариф. Питання є актуальним та надзвичайно важливим, але не має стати черговим тягарем для мешканців міста.

Жодна газова компанія не може простежити за фактичним станом газових приладів у кожному з помешкань. Передбачені законодавством планові технічні огляди не можуть гарантувати, що в період між проведенням цих оглядів мешканцями не буде порушено базові правила безпеки систем газопостачання. У цьому зв’язку, відповідно до чинних нормативно-правових актів відповідальність за встановлені газові прилади та стан газопроводів у помешканні покладено на власника помешкання, співвласника будинку. Наявність запобіжників в кожному газифікованому приміщенні вирішить проблему найголовнішу – унеможливить настання трагічних випадків, пов’язаних із побутовою недбалістю та незнанням базових правил поведінки із газом.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги