14 ноября • обновлено в 13:02
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - Общество

Ми переживаємо щось дуже небезпечне

55.7т

Ми зараз маємо найдовший період історії, коли ми не мали війни.

Абсолютний рекорд був у XIX столітті – війни не було 100 років. Зараз маємо 80 років. Ми повинні відчувати, що ми живемо к дуже крихкому світі, який в будь-який час може бути нарушений.

Вічний мир – це ілюзія. Мир – дуже крихкий стан, за який треба боротися і відвойовувати. Якщо подивитись історію, то можна зробити висновок: війна – це нормальний стан, мир – виняток. Але ми, навпаки, думаємо, що мир є нормальний стан, а війна є виняток.

Ми замовляємо себе, заколисуємо себе, нібито нічого не сталося – в країні, в якій п’ятий рік іде війна.

В українських істориків є відчуття, що останні 30 років ми переживаємо щось дуже небезпечне

В українських істориків є відчуття, що останні 30 років ми переживаємо щось дуже небезпечне

В українських істориків є відчуття, що останні 30 років, після падіння комунізму, ми переживаємо щось дуже небезпечне. Ми зараз переживаємо ту саму ілюзію, яка була у 1930-х роках. Слава богу, ми не в 1939 році, але ми вже в 1931-1932 роках. Тенденція саме ця.

Подивіться, що відбувається в інших країнах. Маємо Путіна, маємо Орбана, маємо Трампа – людей, які ведуть агресивну політику і які мають дуже низький рівень відповідальності за те, що вони роблять. Популізм зростає – так само, як це було, коли Гітлер прийшов до влади.

Треба зрозуміти: Друга світова війна була б неможлива без Першої світової війни. Не було б Першої, не було б і Другої. А Перша світова війна сталася через глупість, помилку кількох десятків людей, які вважали, що війна неможлива, і тому діяли так безоглядно. Наразі світ перебуває в дуже загрозливому стані. Рівень конфліктогенності зростає.

Ми також повинні розуміти, що і в Першій, і в Другій світовій війні Україна була однією з ключових територій, на яких вирішувалася доля війни. І ми далі залишаємося в цій загрозливій зоні, на цьому розламі. І, роблячи Україну небезпечною, разом з тим ми робимо більш небезпечним і світ.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Эксклюзив" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

26
Комментарии
29
15
Смешно
72
Интересно
264
Печально
24
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Технар Олександр
Технар Олександр
І Перша світова Війна. і Друга - не результат помилки кількох людей, а результат глобалізації. результат конкуренції імперій, які бажали бути центрами глобалізації. Третя світова війна може мати ту ж саму причину. Слід відмовитися від глобалізації і йти шляхом національних держав. Путін, зрозуміло, лідер імперії, яка бажає бути центром глобалізації. Трамп також лідер імперії. А до чого тут Орбан? Автор також не помічає впливу на світові процеси такої зловіщої особистості як Сорос, який за допомогою грошей і брехні намагається впливати на світові процеси заради власної вигоди.
Показать комментарий полностью
Горяйнов Юрій
Горяйнов Юрій
Маючі таких сусідів, треба мати сильну армію і загальну мобілізацію.
Показать комментарий полностью
2 из 3 ответов | показать все
Невскиий Александр
Невскиий Александр
Горяйнов Юрій, армии для для богатих стран для нищих достаточно азова и ему подобных . но причем нормальные люди зачем им защищать недоношеных наци ложить свои жизни?
Показать комментарий полностью
Павловская Екатерина
Павловская Екатерина
Mega Death, Юра уже схоронился, раз предлагает "всеобщую могилизацию".
Показать комментарий полностью
voznyk ruslan
voznyk ruslan
Не ті часи... зараз бізнес править світом
Показать комментарий полностью