24 января • обновлено в 13:28
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - Общество

Українські росіяни

33.6т
Читать материал на украинском

Можновладці усіх часів Незалежності свідомо чи підсвідомо натягали на український державний концепт росіїйську імперську ідею: мовляв, "єдина паспортизація- єдина нація". І хоч де юре ми всі українці - де факто половина населення України - росіяни!

Плутаючись у соплях гібридних сенсів, ми, наче діти малі, носимося з брехливою лінгвоформою "російськомовні українці"!!! НЕМА ТАКИХ!!!

Національність - це не місце народження. Це передусім світоглядна структура, що складається з ментальних та культурних кодів, освіти, виховання, історичної залученості, ну і, в першу чергу, - мови, за ареалом існування якої завжди перекроювалися кордони Європи в 19-20 столітті, а в 21-му (як ми увійшли до фази активного державотворення) і у нас.

Росіян в Україні чи не більше, аніж самих українців. І відрізняються вони від імперських (російських) росіян прагненням до демократичного розвитку України, хоч в цілому і назагал споживають той самий медійний продукт (КВН, роспопса, глянець, россеріали), відзначають або симпатизують російським святам, на кшталт дня побьєди, 8го березня чи 23 фєвраля. Навіть в кулінарному аспекті (салат Олів'є, сєльодочка под шубой, московская колбаса, водочка і фільми Гайдая на празднік) - вони ідентичні з імперськими росіянами. Не кажу вже про "язик", за який вони тримаються, як за рятівне коло і живильну пуповину, що пов'язує їх "с вєлікой русской культурой", що їх вони виставляють як щит і броню на варті власних ціннісних орієнтирів.

Українські росіяни активні, креативні, дотепні і часто-густо більш успішні за своїх співвітчизників, котрі обирають українську парадигму буття (російськомовний ринок товарів і послуг в рази більший) - це про молодих, типу "красной шапочкі", яка вчора на похороні полковника СБУ почувалася "загнаним песиком" і про Юру Бардаша з Алчевська (екс гурт "Гриби"), що позавчора у Дудя розпинався, як його притісняють в Україні.

В окрему категорію хотілося б ще виділити залишки класичного "гомо совєтікус", або представників окремого "радянського народу" (про існування якого заявих Хрущов ще десь у 62-му). Та, оскільки серед цієї вимираючої категорії населення є й багато україномовних рептилоїдів класично лівацького соціал-марксистського штибу, то утримаюся. Хай спокійно доживають свій вік... (але пенсії на Донбас - хрінушки). Помирати під пісні Кобзона і пенсію від "ДНР", мені здається, якось праведніше, особливо як віриш в Гундяєва, автомат Калашнікова і булочку за три копійки.

Це я до чого?

А до того, що сучасні війни - це війни за ідентичність!!!

Сучасна Україна з імперським концептом "одна країна - два народи" не виживе, як не крути...

Путін не дасть!

В той чи інший спосіб він прийде за кожним українським росіянином. До когось через репризи скалозубих КВНщиків, до когось - через російськомовну попсу, до когось - через поезію Ахматової і булгаківського Воланда. Заклики російських (типу) дисидентів і антисистемщиків про примирення та єднання, або через медведчуківські телеканали. Прийде і забере вашу душу, хочете ви цього чи ні... Бо гібридний "русскій мір" - він усюди, навіть якщо розмовляє ламаною українською як нинішній президент.

На нас чекають складні часи, панове. Пропєтлять не вийде... Попереду страшна й непримиренна війна....ЗА ІДЕНТИЧНІСТЬ.

Без неї України не буде. Будуть території заселені росіянами, що, називаючись "українцями", насправді дійсно з росіянами один народ!

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Место
52
Комментарии
62
25
Смешно
335
Интересно
135
Печально
29
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Николаев Олег
Николаев Олег
Давно хотел спросить, но не знал у кого. Имя Антiн - это русское Антон с украинской буквой И? Абы нэ йяк у маскалив?
Показать комментарий полностью
2 из 5 ответов | показать все
Колоборденко Дмитрий
Колоборденко Дмитрий
UA. RUNIC, всё верно, ты не москаль. Поэтому, ничто не препятствует тебе отправиться в Польшу, мыть унитазы, засранные пшеками!:)
Показать комментарий полностью
Ш. Олег
Ш. Олег
UA. RUNIC, вы оба неправы. Имя Антон - краткая форма древнеримского имени Antonius (которое, в свою очередь, происходит от древнегреческого "anthos" - цветок). Есть и другие версии, но в любом случае в оригинале присутствует "АНТО", а не "АНТИ". Так что украинцам, настаивающим на том, чтобы во всех языках использовалось "аутентичное" украинское название их столицы - "Кыив", следовало бы, наверное, и к чужим, заимствованным из других языков именам относиться с должным уважением и не переиначивать на свой лад. Например, имя Николай происходит от имени греческой богини Ники. А у украинцев почему-то - Мыкола. Кто такая Мыка? Понятия не имею. Вы не знаете? :)
Показать комментарий полностью
Слобожанский Артем
Слобожанский Артем
Я не розумію,чого ти хочеш,автор???Що означає українські росіяни????Ти знаєш,скільки тих росіян зараз на східному фронті.Мова-не є ознака патріотизму,вспам,ятай будь ласка Повалій і Куєк.
Показать комментарий полностью
Сидоров Иван
Сидоров Иван
Слобожанский Артем, Ты можешь быть сколь угодно патриотом Украины, ценителем и знатаком украинской культуры. Но ты - русский. И всегда будешь им. И полноценным гражданином тебя не признают. Да и человеком. Ты мыслишь категориями нового времени, живёшь после 17 века. После формирования политических наций. А село,которое у власти,осталось в средних веках или даже на уровне родо-племенных отношений,где свои - это свои, которые из твоей деревни. Поэтому у тебя два, ну вернее три пути. Если хочешь остаться русским - путь твой, либо на восток, либо на запад. Ну и стать украинцем во всех проявлениях Тебя не примут конечно,да и не сможешь ты себя радикально перестроить, но дети уже, быть может станут свидомыми украинцами и найдут себе место
Показать комментарий полностью
Николаев Олег
Николаев Олег
Конечно не будет. Вы уверовали, что ваша конструкция на букву У на столетия? Временный эксперимент чтобы нагадить Москве.
Показать комментарий полностью
Сидоров Иван
Сидоров Иван
Слобожанский Артем, Ты на правильном пути. Ты сможешь стать cвидомым украинцем :)
Показать комментарий полностью
Слобожанский Артем
Слобожанский Артем
Николаев Олег, закрой рот!Ваше искусственно сшитое пошенное одеяло татаро-чечено-бурятов-это назидание всему миру тюрьмы народов
Показать комментарий полностью

Новости общества

Топ-публикации

Топ-блоги