20 января • обновлено в 23:03
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - Общество

Міністри отримують премії в сотні тисяч гривень! Ми що, війну вже виграли?

11т
Читать материал на украинском

Змушена передрукувати цю заяву прем’єр-міністра уряду технократів і звернути увагу на її глибоку маніпулятивність і відверту неправду, поширювану керівником уряду. Прем’єр-міністр пояснює збільшення довольства урядовців їх чесністю і боротьбою з корупцією. Мовляв, високі зарплати знижують корупційні ризики. Але є одне але... зарплати міністрів поки що не особливо збільшилися.

Проте, епоха зубожіння молодих міністрів закінчилася за рахунок захмарних премій в сотні тисяч гривень.

"Пост міністра Гончарука:

Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по декілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки та сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах.

Їм не потрібна була офіційна висока зарплатня, бо вони, офіційно прибідняючись, за кулісами грабували країну і людей. Українців просто обдурювали.

Ми припинили ганебну практику тіньових схем та відкатів в уряді.

Наш уряд — перший, міністри якого живуть так, як і представники влади у будь-якій цивілізованій країні — на зарплату від платників податків. Дані по зарплатах, які отримують міністри, є абсолютно відкритими.

Наразі ми бачимо багато маніпуляцій щодо зарплат працівників уряду. Прошу не спекулювати цифрами, а розбиратися до кінця. У деяких випадках міністри в грудні отримали з затримкою виплати за декілька місяців. Представники Кабінету Міністрів нададуть деталізацію з поясненнями.

Ми розуміємо підвищену увагу до цього процесу, але це — єдиний правильний шлях. Це — невід’ємна складова подолання корупції у владі.

Наша принципова позиція — в уряді не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз та зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі.

Міністри — державні топ-менеджери, їхня робота має відповідно винагороджуватися та, безумовно, на них покладена велика відповідальність за результати їх роботи.

Саме тому ми впроваджуємо ключові показники ефективності, за якими будуть оцінюватись результати роботи чиновників з відповідними висновками.

Держслужбовці всіх рівнів мають отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем, окрім цього вони мають завжди пам’ятати про невідворотність покарання за посадові зловживання — тільки так влада буде працювати ефективно".

І ось тут ключове запитання. Якби уряд підняв собі заплати - це буда б одна історія. І тоді б збільшення зарплат відбулося не лише обраним, а по тарифній сітці. Але премії обраним за що? За лояльність і службу? Втомилися за 4 місяці? В нас є успіхи в економіці? В сфері культури досягнення? Які саме? Ми виграли війну? Ми провели реформу освіти чи медицини? В нас відродилося село? До нас прийшли інвестиції? Ви підняли рівень життя простих людей? Якось допомогли малому і середньому бізнесу? Ветеранам? Премії за що? Дуже дякую за відповідь, на яку чекаю.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Зарплаты в Украине" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

27
Комментарии
16
18
Смешно
116
Интересно
92
Печально
25
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Технар Олександр
Технар Олександр
Пані Ірино! Ви несете повну відповідальність за то що робиться в Україні. Ви, як лібералка - єврооптимістка, будували в Україні систему олігархічної "ліберальної демократії" з "відкритим суспільством" згідно вказівкам грантоїдів - соросят. Просовували в Україну неомарксизм. Тепер "насолоджуйтеся" тою ліберальною гидотною системою, яку Ви вибудували!
Показать комментарий полностью
Владимирович Владимир
Владимирович Владимир
У них языки по колено,они ответят.
Показать комментарий полностью
Franta Bonanta
Franta Bonanta
Геращенко мразь
Показать комментарий полностью

Новости общества

Топ-публикации

Топ-блоги