Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Блоги - Общество

Мати постійно проклинає сина: дзвонить і знущається над ним

33.1тЧитать материал на украинском

Слава Богу не в кожній родині є історія, але такі випадки, на превеликий жаль, непоодинокі. Всім, хто є жертвами психологічного насилля з боку рідних та близьких людей присвячується. Бережіть себе для себе і для тих, хто вас по-справжньому любить і цінує.

Отже, відомий доктор Бернард Лоун оглядав одного пацієнта - "сердечника". Питання ставив, на які пацієнт неохоче відповідав. А дружина пацієнта постійно бігала курити. Доктор зробив дружині зауваження; хіба можна стільки палити, та ще маючи чоловіка з хворим серцем?

Що за шкідлива звичка! І ця дружина розплакалася і закричала: "До чого тут моє куріння! Не в цьому справа! Джон вам все бреше і не говорить головне - він захворів, тому що його мати постійно його проклинає, засмучує, докоряє ... Дзвонить і знущається над ним. А Джон нічого не може зробити, тому що це ж його мати!".

Ця розмова справила велике враження на лікаря. І він став спостерігати за пацієнтами. І був вражений: у одного чоловіка прихильно віку зять виманив майно, бізнес на себе переписав, а дід вже боявся по кімнаті ходити - зять лаявся, що той тупотить ногами... І цей бідний літня людина перетворився на інваліда. Інший пацієнт йшов на поправку після серйозної операції - а йому матуся зателефонувала і прокляла через гроші. Пацієнт помер.

Маса таких випадків. І Лоун сказав: "всі мої пацієнти - жертви емоційних конфліктів з близькою людиною". Конфліктів, з яких неможливо знайти вихід: спілкуватися доводиться.

Доводиться брати трубку, вступати в розмову, разом жити, відвідувати, пригнічувати свої природні емоції; адже треба бути хорошим. Хорошим тестем, хорошим сином, доброю донькою...

І знаменитий кардіохірург написав, що операції та лікування - це правильно. Вони дають результат. Але причина хвороби або травми - саме в конфлікті, в стійкому недоброзичливому ставленні до людини.

І чим благородніше і спокійніше сама людина - тим важче наслідки такого конфлікту. Адже з зовнішнього він стає внутрішнім. І негативна людина поселяється в підсвідомості. "Виселити" її звідти дуже складно, всі сили організму йдуть на цю внутрішню боротьбу, в якій немає переможця - адже борються частини однієї особистості!

Тому люди з важким внутрішнім конфліктом хворіють і гинуть.

А замість визнання конфлікту змушують себе "прощати", "розуміти", "не звертати уваги", - так радять оточуючі. Поки конфлікт не буде визнаний, поки ворожість і злість іншу людину будуть усвідомлені - хвороба буде посилюватися.

І Лоун просто заборонив пацієнтам розмовляти по телефону - тоді стільникових не було. І відвідувати хворих дозволяв тільки тим родичам, з якими у пацієнта були хороші відносини.

І люди одужували, дякували доктору, а потім Лоун взагалі Нобелівську премію дали - за розроблену операцію на серці. А треба було ще одну дати - ось за це відкриття, яке підтверджується самим життям.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Читайте все новости по теме "Семья" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

2
Комментарии
5
1
Смешно
132
Интересно
14
Печально
8
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Zemedrol Zemed
Zemedrol Zemed
Да, надо быть хорошим, но по приоритету, своя семья, а потом родители, родственники, друзья, знакомые. Я вам расставил по убыванию приоритеты. А ведь от этого зависит счастье человека. Если это все в перемешку, то и результат соответствующий. Решение простое - не выходи за рамки написанного !!! Для вас Библия написана и Ииус Христос учил как жить. Поэтому не потерплю оправданий. Каждый получает, что заслуживает. Выбор за тобой.
Показать комментарий полностью
Zemedrol Zemed
Zemedrol Zemed
Если такая мать, то лучше не не иметь. Вам был дан пример в Библии. Когда Иисуса Христа пытались отвлечь от его миссии, что он сказал? Сейчас напомню. Когда он ещё говорил с народом, его мать и братья встали на улице, желая поговорить с ним. 47 Один человек сказал ему: «Твоя мать и твои братья стоят на улице и хотят поговорить с тобой». 48 Тогда он спросил говорившего: «Кто моя мать и кто мои братья?» — 49 и, указав рукой на своих учеников, сказал: «Вот моя мать и мои братья! 50 Кто исполняет волю моего Отца, который на небе, тот мне и брат, и сестра, и мать" И ещё: Когда кончилось вино, мать Иисуса сказала ему: «У них нет вина». 4 Иисус ответил ей: «Какое нам с тобой до этого дело, женщина? Мой час ещё не пришёл». Просто сыну нужно осознать, что он взрослый и решать в первую очередь свою жизнь. Поэтому оправданий не потерплю.
Показать комментарий полностью

Наши блоги