Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Блоги - Общество

Давайте разом вирішувати проблеми жіноцтва

1.8т

Теми представленості жінок у політиці, жіночого лідерства та відстоювання прав жіноцтва – сьогодні на вустах у багатьох. Як часто ми зустрічаємося зі статистичними даними, соціологічними дослідженнями, що підтверджують актуальність такої проблематики…

Однак зі свого боку я хочу відмітити, що для багатьох ці теми стали шляхом для своєї популяризації, але не для вирішення нагальних проблем. Я кожного дня натрапляю на публікації в соціальних мережах, статті в Інтернеті, що ґрунтуються виключно на голій статистиці та чужих, скопійованих даних. Розуміючи, що таку інформацію ні в якому разі не можна назвати 100%-во достовірною, в той же час, я розумію, що для багатьох середньостатистичних жінок України вона може здатися єдино вірною і значно викривить їх сприйняття актуальної проблеми.

Сьогодні я працюю з жінками по всіх регіонах нашої країни. У мене є налагоджена співпраця з більше, ніж 12 000 жінок з Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Закарпатської та іншим областям України. Я не керуюся даними з Інтернету, я збираю їх сама – спілкуюся з жінками, знайомлюся з їх проблемами, шукаю шляхи вирішення їх актуальних питань, підводжу свою статистику, та саме на основі цих досліджень роблю свої власні висновки.

На мій погляд, саме через недостатню кількість інформації, через її узагальнений характер ми дуже часто не бачимо реальних можливостей для розв’язання складних ситуації, які можуть мати як індивідуальний, так і загальнодержавний характер. Тому я хочу закликати всіх небайдужих до перелічених мною питань звертатися лише до кваліфікованих та компетентних спеціалістів, і ні в якому разі не шукати помічників через сумнівні публікації та звернення.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги