ГлавнаяБлоги

Чому Гонгадзе хочуть забути?

12.6т

НАЗВІТЬ ЦЮ ІСТОРІЮ САМІ

У мене пристойних слів немає.

Заїхав у Київ, зайшов на могилу Гонгадзе. Пам’ятаєте – ще у середині липня я домовився із церквою, на подвір’ї якої поховали Георгія, що вони днями поставлять ТИМЧАСОВУ табличку з іменем і датами народження і смерті. Навіть залишив грошей на цю справу. (Не робив сам, аби не звинуватили у самоуправстві.) Пройшло два місяці, а імені Гонгадзе на його могилі як не було, так і немає.

Я зайшов до церкви і поцікавився: чому? Адже обіцяли.

Мені пояснили – церква все ж таки потелефонувала і Мирославі, і Олені Притулі. Отримали категоричну відповідь: "Нічого не робити, навіть тимчасового", вони начебто щось збирають, щось погоджують, і колись щось буде,монументальне, фундаментальне концептуальне і таке інше.

Кожен з нас ховав близьких і друзів. Але впевнений ніхто з нас не наведе жодного прикладу, коли люди йшли з могили і не залишили на ній ім’я того, кого ховали. Це вже потім роблять пам’ятники, монументи, концепти, символи тощо, а тимчасову табличку – утилізують. Принаймні на могилі Павла Шеремета з першого дня є його ім’я. (Може це тому, що є справжні близькі і жива мама Людмила?)

Я погуглив ціну питання. Пластикова тимчасова табличка коштує від 40 до 100 гривень. Металева від 300 до 1000 гривень. Церкві на цю справу я залишив на три металевих, отже питання не у грошах, і не у церкві, що утримує могилу Георгія у живих квітах.

Спочатку я думав, що це хоч і прикра, хоч і байдужа, але – недбалість.

Тепер Ви самі шукайте назву для цьго сюжету.

А щодо мене - я майже впевнений: відсутність імені на могилі Гонгадзе і категорична заборона ставити навіть тимчасову табличку, це умова, замовлення.

Спитаєте чиє замовлення, чия умова? Чий це символ, чиє прагнення показового забуття?

А мені байдуже чи це Пінчук, чи Олена Кучма, чи сам Упир.

Читайте все новости по теме "Убийство Гонгадзе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги