Первая кровь: новым подразделениям на фронте нужна оптика

5.6т

Украинским бойцами, которые несут службу в зоне АТО нужна ночная оптика, чтобы сдерживать диверсантов террористов.

Об этом пишет в Facebook волонтер проекта "Повернись живим" Дарья Бурая.

"Военные не жалуются ни на что. Они в боевом настроении. Единственное, чего не могут не попросить - ночная оптика. Недостает тепловизоров и в разведке, и на опорных пунктах. А еще, снайперам нужны тепловизионные прицелы. К этому стимулирует враг, который усиливает работу своей разведки и снайперов. Наши же должны быть на уровне", - пишет Бурая.

Далее приводим полный текст записи волонтера на языке оригинала.

"Вони нові, але впевнені.

За кілька тижнів як вони мали зайти на свої позиції, ворожа сторона про це знала. Це було видно по посиленню їхніх позицій, які укріплювалися не маскуючись.

Їх зустріли, як і всі нові бригади: обстрілами і активністю диверсійно-розвідуальних груп. Щоб зразу відчули де вони опинилися.

Майже два тижні нова 10-та окрема гірсько-штурмова бригада (ОГШБ) знаходиться на передовій в районі Мар'їнки-Красногорівки. Нажаль, в бригаді за такий короткий термін на передовій вже знають, що таке втрати. Але і ворог також відчув, що зайшли хоч і новачки, але прицільні.

Та новачки вони лише на цій ділянці фронту. Хоча 10-та ОГШБ молода (створена у жовтні минулого року), але військові, які бачили війну у Дебальцевому, точно знають, як "говорити" з ворогом.

Бійцям цієї бригади дісталася одна з найактивніших ділянок передової: відстань до ворожих позицій – від 300 метрів до 1 кілометра – говорить сама за себе. До того ж, чим менша відстань, тим небезпечніша діяльність ДРГ. А там, де, здавалося б, легше, бо ворог далі, ділянка танконебезпечна.

Військові не скаржаться ні на що. Вони у бойовому настрої. Єдине, чого не можуть не попросити – нічна оптика. Бракує тепловізорів і у розвідці, і на опорних пунктах. А ще, снайперам потрібні тепловізійні приціли. До цього стимулює ворог, який посилює роботу своєї розвідки і снайперів. Наші ж повинні бути на рівні.

Минула доба довела, що і нам в тилу потрібно активізуватися для допомоги. Вночі в районі Красногрівки і Мар'їнки працювали ДРГ. А обстріли зі стрілецької зброї, гранатометів і мінометів стали буденними, не лише в цьому районі. Але так би хотілося, щоб до цього ніхто не звикав.

Щоб придбати хоча б по одному тепловізору, який коштує 2500$ і тепловізійному прицілу за 3150$, треба починати працювати вже зараз".

Проект "Повернись живим"

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити і контакти тут.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости