Комплекс неповноцінності расистів

1.6т

Комплексом неповноцінності і ущербністю страждали і страждають творці і послідовники вчень про вищі і нижчі раси. Бо при такій постановці питання ці "вищі" раси не самі ж по собі визначаються "вищими", а тільки в порівнянні з "нижчими". Тобто "вищим" для існування і самоствердження просто необхідне існування "нижчих". І якщо таких нема, то від кого тоді ти вищий?!))) Ааа, так, так, голубоокі блоднини тоді вищі від карооких і чорнявих?! Ну а альбіноси тоді просто боги?!)))

Яка ж тут свобода і незалежність, і честь, і слава, і достоїнство, коли вся ваша претензійність зникає від зникнення тих, кого ви так зневажаєте?! Так от, таким типу "вищим" расистам просто необхідно когось принижувати і поневолювати, бо самі по собі вони себе достойними не відчувають. А це ущербність, комплекс неповноцінності.

Самим собою треба бути на цій круглій планеті, що дозволяє кожному мати своє місце під сонцем і в певний момент бути ближчим до сонця ніж інші, а не вищим чи нижчим. По неперевершеному Бозі себе треба міряти, а не по людях, бо Він гордих принижує, а принижених піднімає, щоб випедрьожників на місце поставити і мізки їм вправити)))

Читайте все новости по теме "расизм" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Тема
Место
Источник

Наши блоги