С благодарностью из зоны АТО: волонтеры рассказали, как украинцы помогли бойцам. Фотофакт

2.3т

Военнослужащие из зоны проведения антитеррористической операции поблагодарили украинцев, которые приобщились к тому, чтобы на фронте появлялись необходимые вещи. Благодаря пожертвованным средствам, бойцы получили новые тепловизоры, прицелы, бинокли, планшеты и радиотехнику.

Об этом в социальной сети Facebook написала волонтер проекта "Повернись живим" Дарья Бурая.

"В течение последних недель от военных приходит много сообщений с благодарностью за помощь. Некоторые истории с применением ночной оптики мы вам рассказываем, о некоторых не можем, по понятным причинам. Но они каждый раз передают благодарность всем, кто приобщается к тому, чтобы у них на фронте появлялись необходимые вещи", – говорится в сообщении.

По словам Бурой, за первые две недели этого месяца, благодаря финансовой помощи неравнодушных украинцев, армия получила еще 823 тысячи гривен.

Далее публикуем текст обращения на языке оригинала

"Протягом останніх тижнів від військових приходить багато повідомлень з подякою за допомогу. Деякі історії з застосуванням нічної оптики ми вам розповідаємо, про деякі не можемо, через зрозумілі причини. Але вони щоразу передають вдячність усім, хто долучається до того, аби в них на фронті з’являлися необхідні речі.

Поки ви плануєте допомогти ще комусь з українських бійців, знайте, за два перших тижня серпня вашими фінансами допомога армії збільшилась на 823 тисячі гривень.

- 30 ОМБр, її 1 і 3 батальйони отримали: тепловізор Pulsar Quantum XD50S, два тепловізори Pulsar Quantum XD38S, приціл Apex Thermal Sight XD50 з батареєю і кріпленням, підзорну трубу, штатив, далекомір;

- 36 ОДШБ: тепловізор Pulsar Quantum XD38S, тепловізор Pulsar Quantum XD50S;

- Снайпери 28 ОМБр: тепловізор Quantum Pulsar HD38S;

- 128 ОГПБр: тепловізор Pulsar Quantum XD50S; приціл Apex Thermal Sight XD38 з батареєю і кріпленням; портативну метеостанцію, чотири антени до радіостанцій;

- 8 батальйон 10 ОГШБр: шість планшетів з картками пам'яті і обкладинками;

- 32 ОМСБр: планшет з карткою пам'яті і обкладинкою;

- Розвідка 56 ОМБр: навушники Howard Leight Impact Sport;

- 58 ОМБр: навушники Howard Leight Impact Sport-5 шт, перископ ТР_8, перископ Sportscope 4-9x;

- 3 батальйон 79 79 ОАЕМБр: планшет та карта пам’яті;

- Бійцям на промзоні в Авдіївці передали: чотири планшети з картками пам’яті та обкладинками, навушники, стабілізатор напруги, джерело безперебійного живлення, універсальний мультиметр і кабель;

- ВСП, Чернігівський ЗВВСА: система відео спостереження.

Запчастини на суму 30,7 тис грн для 13 батальйону 58 бригади, 3 полку спецназу, 30 бригади, 57 бригади, 34 батальйону 57 бригади, 90 батальйону 81 бригади.

І для батальйон "Київська Русь" придбано Volkswagen Transport T4 Multivan D.

Іноді здається, що допомагати важко, бо немає вже моральних сил жити з думками про війну. Але вона була і триває для тих, завдяки кому ці всі речі досі купуються для армії. А якщо не було часу і бажання думати про війну, то вони і не з’явилися.

Поширення на свою сторінку у соцмережах жахливих новин з війни жодним чином не допоможуть тим, хто там є.

Не здавайтеся, у нас ще багато роботи і на війні, і по її завершенню. В армійців ще багато потреб. Не кидати ж усе на півшляху!

Дякуємо тим, хто фінансово підтримує нашу армію. Без вас перемоги не буде".

Проект "Повернись живим"

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити і контакти тут.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости