Релігійні та громадські організації підтримали заяву Мінюсту щодо відхилення гарантій секс-меншинам

807Читать новость на украинском

Заява міністра юстиції Павла Петренка стосовно зняття Європейською комісією вимог про надання гарантій секс-меншинам в "антидискримінаційному" законі знайшла широку підтрімку серед релігійних та громадських організацій.

Уже цього тижня Верховна Рада України може проголосувати нову версію законопроекту про дискримінацію №2342. Раніше проти ухвалення так званого "антидискримінаційного закону", категорично виступали представники національного руху "Україна за сім'ю" та Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Духовенство закликало відхилити даний законопроект аби захистити моральні цінності та інститут сім’ї, вважаючи, адже відмова від традиційних сімейних цінностей та християнських моральних засад є надто великою ціною за безвізовий режим із країнами ЄС.

Наразі ж архієпископ Української православної церкви Київського патріархату Євстратій висловив задоволення таким рішенням та зазнчив, що велика частина українського суспільства була проти таких законів і той факт що ЄС поставився до цьому з повагою і є застосуванням справжньої демократії. "Ми вітаємо те, що Євросоюз з повагою поставився до традиційних цінностей дуже важливих для українського народу і не змусив нас приймати закони, які ставлять під загрозу інститут традиційної сімї", - заявив Євстратій.

В свою чергу вдячність новому Уряду за те що він почув голос церков та громадських організацій України висловили представники національного руху "Україна за сім'ю" "Ми раді, що норми законопроекту скореговані так, щоб забезпечувати загальний захист всіх осіб, незалежно від расової належності та релігійних переконань. Це важливий крок на шляху до підтримки традиційних сімейних цінностей та моральності суспільства" - зазначив координатор національного громадського руху "Україна за сім’ю" Павло Унгурян.

Нагадаємо, що у понеділок, 24 березня, на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради, міністр юстиції Павло Петренко повідомив: "Ми все-таки знайшли взаєморозуміння з Європейською комісією щодо законопроекту про дискримінацію. І вони зняли свої вимоги щодо зазначення у законі гарантій для секс-меншин".

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Место:

Наши блоги

Последние новости