ГлавнаяБлоги

Януковича знайдуть і посадять?

8.1т

Те, що одночасно Інтерпол зняв із розшуку Януковича і Сашу-стоматолога, Ставицького і Клюєва, дряпає залишки нервів залізною "кішкою". Але будемо чесними - Інтерпол ніколи особливо погоди тут і не робив. А згадані персонажі осіли в Росії, або як Ставицький - переназвалися в Натана Розенберга.

Після того, як навесні наші органи-суди закрили справи проти інших діячів режиму Януковича, тільки повний наївняк міг сподіватися, що цих знайдуть, засудять і змусять шити постільну білизну в колонії строгого режиму.

Взагалі настрій щодо втікачів і особливо цинічних єбал*ників - Януковича, Олійника, Курченка, які вряди-годи вилазять десь із інтерв'ю, провінційними судами проти України, вірою у власну безкарність і безхмарне майбутнє. Я думаю лиш про такі версії: "кафе "Ветєрок", "красная машина", надійний надшвидкий ліфт із бомбою. Швидко, якісно, безболісно.

Найкращий злочинець - те, той, що невловимий від імпотенції та недосконалості українського законодавства. А мертвий, надійно притиснутий двома тонами землі, в закритій труні. Так і користі більше - хробаки отримають шведський стіл.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги