Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Блоги - Общество

"Молокососи"

3.3т

Про молодість

В традиційних суспільствах вік є ознакою статусу. Часто можна почути й від наших сивочолих можновладців, що молоді та зелені життя не бачили, а пнуться всіх вчити. Та це просто страх конкуренції. Не вік визначає спроможності, а знання та дотримання закону/життя в правді, вміння брати відповідальність, набувати досвіду та аналізувати його.

1Тим 4:12-16: "Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості! Поки прийду я, пильнуй читання, нагадування та науки! Не занедбуй благодатного дара в собі, що був даний тобі за пророцтвом із покладенням рук пресвітерів. Про це піклуйся, у цім пробувай, щоб успіх твій був явний для всіх! Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!".

Павло, даючи настанови учневі своєму Тимофієві, підтримує його в тому, що не вік, а бажання вчитися, підтримувати та розвивати власні таланти, жити в правді гарантуватиме успішність його, як провідника, у спільноті. І це в часи початку нової ери!

То ж коли наступного разу почуєте від "бувалих" критику "молокососа" подивіться на справи одного і другого: може це неспроможність прикриває себе перед дієвістю?

Літніх треба поважати та опікати, це наш з вами обов'язок, як членів спільноти. Та ми не маємо право дозволяти минулому ставати на шляху майбутнього, бо завжди житимемо з головою оберненою назад.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги