Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Блоги - Общество

Генерали готуються до минулої війни

21.6т

(Російська газета "Комерсант" нібито дізналась про деталі законопроекту "Про відновлення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей". Говориться про можливе введення воєнного стану на прифронтових територіях і про низку пільг і послаблень для жителів Донбасу – Ред.)

Останнє, на кого б я зважав, це на будь-які російські джерела. Навіть якщо якась частина інформації, яку вони подали, є правдою, інша частина інформації є перекрученою і вона все одно буде відповідати потребам самої російської сторони.

Щодо ситуації відносно того, чи будуть вводитися воєнний стан, чи будуть змінюватися якісь ситуативні норми щодо людей, які знаходяться на тій території – це наша внутрішня українська справа. Я би не стверджував однозначно, що буде вводитися воєнний стан, але певна зміна формату, яка була фактично вже оголошена керівниками держави, безумовно відбудеться. І вона буде спрямована на надання можливості нашим силовим структурам більш ефективно виконувати свої завдання з недопущення розповсюдження окупації на інші території як Донецької і Луганської області, так і України загалом.

Від пані Геращенко були повідомлення про те, що ми маємо займатись реінтеграцією даних територій, що ми будемо працювати з ними. Безумовно, основний посил полягає в тому, що ми не полишаємо людей на тій території, ми розуміємо, що це є територія України і ми будемо робити все, аби полегшити ситуацію на цій території. Якими способами – це вже інша справа.

Ці способи включають в себе і політичні фактори, і, безумовно, військові. У главу кута ми ставимо все одно відновлення суверенітету над нашої територією. Це у першу чергу безпековий аспект, а вже після цього ми можемо собі дозволити розглядати робочі питання щодо налагодження нормального, цивілізованого життя на Донбасі. Тому той спосіб, у який цю інформацію подавав "Комерсант", вже є свідченням того, що вони дещо перекручують інформацію.

Щодо самого поняття – воєнний стан, то маю зазначити наступне: є таке правило, що генерали готуються до минулої війни, і власне це відноситься до всієї системи державного управління.

В даному конкретному випадку я не здивуюсь, якщо ми під час розробки відповідних законодавчих актів, які буде створено на той момент, винайдемо дефініцію, тобто визначення того стану, який буде встановлений і буде забезпечувати мир і спокій на цій території. Це не обов’язково буде називатися - воєнний стан.

Не треба чіплятися до визначень, тому що вони були створені зовсім для іншої ситуації. Тобто ми можемо назвати це: "стан особливого періоду", чи, наприклад, "стан військового управління", чи по-іншому. Не треба на цьому зациклюватись. Ми зараз встановлюємо правила гри. Ми розробляємо законодавчі акти у той спосіб, який вигідний перш за все Україні. А те, що там росіяни або інші так звані "підросійські" експерти кажуть про воєнний стан – не дуже нам цікаво і не обов’язково до сприйняття.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги