Самые важные новости дня по состоянию на 14:00 - слушать аудио

535

Найголовніші новини дня станом на 14:00

Президент Порошенко за підсумками переговорів у Мінську заявив, що ні про яку автономію або федералізацію домовленостей немає.

Також, за його словами, українські прикордонники повинні відновити контроль на держкордоні до кінця 2015 року, і контактна група домовилася про виведення всіх іноземних військ з території України. Президент також розповів, що Україні виставляли неприйнятні умови, Київ не пішов на ультиматуми.

Також, за його словами, досягнута домовленість про звільнення всіх заручників протягом 19 днів. І він також підтвердив, що тристороння контактна група домовилася про припинення вогню з 15 лютого. Опублікований документ можна переглянути на сайті Обозреватель .

****

Верховна Рада у четвер, 12 лютого, прийняла в цілому урядовий законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)" (№1580)

За відповідне рішення проголосували 260 депутатів. Відповідно до прийнятого закону, передбачена ліквідація дозвільних центрів. Тепер послуги з видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності надаватимуться через центри надання адміністративних послуг (із збільшенням кількості таких центрів). Разом з цим посилюється відповідальність адміністратора за невиконання посадових обов'язків.

Більш детально зі змінами до законодавчих актів можна прочитати на сайті Обозреватель

****

Верховна Рада України заборонила акредитацію низки ЗМІ РФ в держорганах на час АТО. За відповідне рішення проголосували 239 депутатів.

Йдеться про проект постанови №1853, внесеному до Ради нардепом Іриною Фриз про тимчасове призупинення акредитації журналістів і технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах державної влади України. На думку авторів документа, прийняття цього документа сприятиме інформаційній безпеці України.

****

Кабінет міністрів України затвердив меморандум співпраці з Міжнародним валютним фондом терміном на 4 роки і з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) з обсягом фінансування $ 17,5 млрд.

"Ми звернулися до МВФ з клопотанням про затвердження Радою директорів МВФ чотирирічної програми співпраці з Україною, яка в цілому дасть можливість Україні протягом 4 років додатково отримати у вигляді фінпідтримки близько 25 млрд дол., З яких 17,5 млрд дол. - Це кошти , які МВФ надасть Україні для стабілізації фінансової ситуації в країні ", - сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

****

Харківський "Металіст" через фінансові проблем і невиплат зарплат гравцям можуть оголосити банкрутом і відправити у нижчу лігу. Про це заявив відомий футбольний агент Дмитро Селюк, який представляє інтереси голкіпера "жовто-синіх" Володимира Дишленковича і півзахисника Андрія Богданова.

"Влітку всі клуби повинні документально підтвердити, що у них немає ніяких заборгованостей, і після цього отримати від ФФУ ліцензію на наступний сезон.

Природно, при нинішньому розкладі "Металіст" ліцензію отримати не зможе. У такому випадку клуб можуть оголосити банкрутом і відправити у нижчу лігу чемпіонату України ", - заявив Селюк.

За його словами, футболісти цілком мають право йти з клубу вільними агентами. "Ми діємо згідно законів ФІФА та УЄФА: гравець має право покинути клуб, який не виконує умови контракту".

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости