Захисник Вітчизни: соціальний портрет українського воїна

2.6т

В п`ятницю, 14 жовтня, країна святкуватиме запроваджене минулоріч свято – День захисника Вітчизни. За наявними статистичними даними "Слово і Діло" вирішило скласти соціальний портрет типового захисника України. Пропонуємо вашій увазі цей матеріал.

"В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої", – заявив 24 серпня 2015 року президент України Петро Порошенко і скасував указом святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого, встановивши нову святкову дату.

На відміну від мирних років, тепер в Україні справді є кому святкувати це свято: станом на кінець вересня статус учасника бойових дій офіційно отримали понад 170 тисяч людей.

Середній вік військовослужбовця ЗСУ складає 36 років, він, як правило, одружений або перебуває у тривалих стосунках та має неповнолітню дитину. Представляти він може будь-який регіон України, при цьому вільно володіє українською та російською мовами, має середню спеціальну або вищу освіту. Також середньостатистичний військовослужбовець є православним християнином, а от у питаннях політики не звик ні на кого покладатися й не довіряє жодній політичній силі.

Читайте все новости по теме "українсько-російський конфлікт" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости