22 октября • обновлено в 09:42
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - Общество

За українське ми ще поборимось!

23.7т

Мій пост був зроблений мною з метою дізнатись, чи був би попит на продовження. Понад 7500 лайків за добу, а ще скільки під перепостами, яких вже понад 600 - саме це говорить, що глядач на український продукт є і очікує такого продукту. Справа, мабуть, насамперед у бажанні у тих, хто очолює департаменти по виробництву ігрових форматів на каналах чи не так??.. Не знаю. Знаю, що у свій час "Л+Р" містив багато реклами в серіалі, та й були численні перерви на рекламу, тож було зрозуміло, що знімати чотири (!!!) роки було обгрунтовано. А те, що серіал 10 сезонів був присутній на екранах ТВ, то це теж говорить доволі позитивно про продукт.

Мова тепер, чи було б це продовження "Л+Р", чи цілком інший, але водночас чимось схожий серіал для сімейного перегляду - не є основним для мене. Суть насамперед в тому що, що на третьому десятку незалежності українська мова в медіа перебуває, м'яко кажучи, в дискримінації. Чи це умисно так, чи це відсутність сприйняття або поверхове сприйняття всього українського менеджментом? - Не знаю. Україномовне звісно є,але його мало і часто чомусь україномовний герой чи ідіот,чи невіглас...(

Я вже третій рік, як неприсутня всередині телеринку, тому не можу Вам відповісти, чому після обіцянок заповнити ефіри масовим українським продуктом, все ж не зважаючи на стільки втрат, Україна й далі перебуває у мовній окупації..

Моя відсутність в цьому цілком свідома. Після Ілловайська, я прийняла рішення, що українським для мене буде тільки те, що є україномовним. Це тільки моє рішення і я прошу його поважати!

У відсутності пропозицій україномовних фільмів, я реалізуюсь в театрі . Дякувати Богу іноді, ще з'явлюсь у кінематографі) От закінчили роботу над "Брама" з Володимиром Тихим. Восени приходьте в кінотеатри). Починаю також роботу в "Щоденники Петлюри" з Олесем Янчуком.

Що стосується "Л+Р", то раніше, я б не погодилась на повернення у такий формат. Треба зізнатись, ми втомились від нього. Але зараз, коли пройшло 10 років, то з'явилась ідея провести конфліктну лінію між поколіннями )) - і це могло б бути цікаво)

Але не я вирішую.

Я хочу подякувати всім, хто підтримав мій пост. Я була щиро вражена до сліз за Вашу любов, за всю Вашу підтримку!!! Я щаслива людина. А за українське ми ще поборемось!;) Люблю Вас! Об'єднуйтесь і не заспокоюйтесь!

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения

ads pixel