"Ушел один из величайших украинцев": реакция соцсетей на смерть Гаврилишина

8.8тЧитать новость на украинском

24 октября в 90-летнем возрасте ушел из жизни выдающийся украинско-канадско-швейцарский экономист, профессор, благотворитель и общественный деятель Богдан Гаврилишин.

Гаврилишин умер рано утром. Последние минуты жизни он провел в семейном кругу в своей квартире в Киеве.

Новость о смерти знаменитого общественного деятеля взбудоражила соцсети. "Обозреватель" собрал подборку отзывов интернет-пользователей об этом событии.

Петро Порошенко

"Відійшов у вічність Богдан Гаврилишин – наш великий співвітчизник, учений світового рівня, людина, яка завжди жила з Україною в серці.

Богдан Дмитрович став прикладом справжнього патріотизму та відданості рідній країні. Світла та вічна пам’ять.

Глибокі співчуття рідним, близьким, всім хто знав покійного…"

Вадим Трюхан

"Погана новина. Після благодійного вечера з нагоди його 90-то річчя, на якому був на минулому тижні в палаці "Україна", сказав друзям, -"Богдан Гаврилишин - це найвеличніших з нині живих Українців".

Не хочеться змиритися з тим, що його вже немає на цьому світі...

Згадалося, як у вже далекому 2011 році він мені вручив свою книгу "Залишаюся Українцем" з надписом як лауреату конкурсу, в якому доволі випадково взяв участь зі своєю статтею "Україна моєї мрії".

Тоді відчував піднесення, після спілкування з паном Богданом. Зараз відчуваю сум. Хай його справа продовжує жити! Царство йому небесне!"

Максим Бутченко

"Если не ошибаюсь, то Гаврилишин продал все свое зарубежное имущество, чтобы основать фонд и воспитать новую элиту страны. Сложно судить, насколько это ему удалось, но сам факт осознания исторической миссии - показателен. Большая часть украинских политиков начисто лишена исторического честолюбия, у них нет идеи, они пусты внутри, им нужен только сам факт власти. И вот человек - голос, вопиющий в пустыне. Надеюсь, когда то этот вопль изменит нас, через много лет вспомнят Гаврилишина, а не очередного политика-пустышку".

Hanna Hopko

"Хочеться ревіти.... Вічная пам'ять Богдану Гаврилишину.

А я ще вірила, що пан Богдан здолає хворобу.

Дякуємо Вам, пане Богдане - Ви через Ваші справи та молодь, якій віддали себе, Вічно житимете!"

Volodymyr Omelyan

"Втратили Великого Українця світового рівня.

Вічна пам'ять".

Ігор Жданов

"Світла й вічна пам'ять Богдану Гаврилишину - видатній, геніальній Людині. Це велика втрата для всього українського народу.

Справою життя Богдана Дмитровича було служіння Україні. Все світле й добре, що він зробив для відродження нашої держави, буде продовжено його вихованцями, послідовниками і однодумцями. Адже він залишив після себе ціннісні орієнтири та дороговкази у майбутнє для цілих поколінь українців.

Щирі співчуття рідним та близьким від мене особисто та усього колективу Мінмолодьспорту. Богдан Дмитрович назавжди залишиться у наших серцях".

Олексій Гриценко

"Це дійсно світла людина і світ багато втратив..."

Yevheniya Kravchuk

"Такі люди народжуються раз на століття. Царство йому Небесне! І дяка від усіх українців"

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости