Война не уходит в отпуск: на передовой снова нужны тепловизоры и ремонт техники

2.6т

Благодаря помощи украинцев в размере 441 тысячи гривен волонтеры проекта "Повернись живим" смогли обеспечить бойцов АТО на Донбассе необходимой на фронте оптикой, GPS-навигаторами, радиостанциями и прочей техникой.

Об этом говорится на странице волонтерского проекта в Facebook.

"За две прошедшие недели вы помогли армии на сумму в 441,300 гривен. Только благодаря вам, тем, кто сбрасывает на наши счета от сотни гривен до тысяч, оказание помощи украинской армии еще возможно. Только благодаря вам, тем, кто сейчас думает не только о собственном отдыхе и отпуске, ребятам на передовой хотя бы немного, но легче воевать", – заявила волонтер проекта Дарья Бурая.

Вместе с тем она отметила, что армия все еще нуждается в помощи украинцев.

Далее приводим текст Дарьи Бурой полностью на языке оригинала

"Для тих, кому не байдуже, що в нашій країні війна незавершена: за два минулі тижні ви допомогли армії на суму у 441,300 тисяч гривень. Допомога придбана на ваші кошти, роз'їхалася усім фронтом. Окрім тепловізорів, які отримали 3 батальйон 30 бригади (два Pulsar Quantum XD50S), 1 батальйон 54 бригади (два Pulsar Quantum XD50S), 3 батальйону 30 бригади передали ще бінокль Bushnell Falcon.

16 батальйон 58 бригади зможе відремонтувати свою техніку за допомогою отриманих запчастин, на суму 1292,50 гривень. Також передали: 72 бригаді – два глушника Steel для АКМ, АК74, СВД, ПКМ. 148 окремому дивізіону артилерії 81 бригади – планшет з картою пам'яті та з програмою Армія SOS.

56 бригаді – шість радіостанцій Baofeng UV-B6 з додатковою антеною та акумулятором. 17 бригаді – портативний флюгер Kestrel, штатив Kestrel tripod small і Kestrel clamp - по 1 шт на суму 2670 грн. У 53 бригаді, 10 бригаді та в окремому розвідвзводі 28 бригади встановили комплекси прослуховування радіочастот, та провели навчання з їх використання.

Бійцям на промзону в Авдіївку передали 30 антен до радіостанції Motorola DP 4400, DP 4600, DP 4800.

Для спецпідрозділу "Альфа": тюнинг зброї та GPS навігатор на суму 44886 грн.

Лише завдяки вам, тим, хто скидає на наші рахунки від сотні гривень до тисяч, здійснення допомоги українській армії досі можливе. Лише завдяки вам, тим, хто зараз думає не тільки про власний відпочинок і відпустку, хлопцям на передовій хоча б трохи, але легше воювати.

Ми кілька разів на місяць звітуємо про нашу спільну справу. Але війна триває і значить, не вичерпуються потреби наших військових. Зараз про один тепловізор Pulsar Quantum XD50S просять бійці 2 батальйону 54 бригади. Він допоможе їм закрити "дірки" там, де російські військові сподіваються пройти непоміченими.

Працюємо далі, бачите, як в нас добре виходить!"

Проект "Повернись живим"

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити і контакти тут.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости