СпортДля неё

Naviband, фіналісти Євробачення 2017 від Білорусі, їдуть в Київ з новим альбомом

347

8 грудня білоруський гурт Naviband презентував шанувальникам новий альбом "Адной Дарогай". Це четверта платівка гурту, до якої увійшло 9 треків. Усі пісні альбому написані білоруською мовою. У лютому 2018 року стартує тур на підтримку альбому. І вже 22 лютого фантастично позитивні та завжди усміхнені музиканти Naviband презентують "Адной Дарогай" у Києві, в клубі Atlas.

Солісти гурту Артем Лук'яненко та Ксенія Жук розповідають про альбом: "Відразу ж після участі в конкурсі Євробачення ми всім гуртом усамітнилися на хуторі в 300 км. від Мінська, де і була написана більша частина цього альбому - ми просто виставляли інструменти прямо посеред поля і репетирували. Записаний альбом був на студії у великого майстра своєї справи, звукорежисера гурті BRUTTO та Ляпис-98 Андрія Бобровка. "Адной Дарогай" - живий, натуральний, світлий і дуже щирий альбом, просочений любов'ю до рідної мови, рідної землі, музики, життя і, звичайно ж, один до одного".

Нагадаємо, - неймовірний дует Naviband підкорив Україну однією піснею "Гісторыя майго жыцця" ("Історія мого життя"), яку представили під час національного відбору Євробачення. Журі, зал, глядачі зустріли їх оплесками, подарували овації та свою любов. І вже у травні на фіналі конкурсу саме ця пісня отримала від українського журі максимальний бал! Naviband - це відомий у Білорусі гурт, що був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. Вони створюють музику у стилі інді-поп та фольк-рок.

В турі гурт відвідає не тільки білоруські, але й українські міста – Київ та Львів (де Naviband виступить вперше), та презентує новий альбом українським шанувальникам, а їх у групи – чимало.

Вони щирі та відкриті, у їх піснях життя та справжні емоції, під музику Naviband хочеться посміхатись та закохуватись! Не пропустіть їх виступ у Києві!

Попередній графік туру:

  • 10 лютого - Світлогорськ

  • 14 лютого - Гомель

  • 16 лютого - Брест

  • 22 лютого – Київ

  • 25 лютого – Львів

  • 2 березня – Вітебськ

  • 8 березня - Гродно

  • 9 березня - Мінськ

За кілька днів до виходу альбому Naviband виклали в мережу красивий різдвяний кліп на пісню "А дзе жывеш ты?"

Наши блоги