Тернополяни, які користуються бойлером, переплачують за газ 60-100 гривень

321

Кожна українська сім’я, яка користується для нагрівання води електричним бойлером та не має газового лічильника, переплачує за газ 60-100 гривень на місяць.

Якщо гарячої води взагалі немає, за рік сума може перевищити 1 тисяч гривень. Відповідна норма закладена у постанові Уряду: якщо у квартирі немає гарячого водопостачання та не встановлено лічильника на газ, вартість палива розраховується за нормою 7,1 куб. на людину, а не м. 4,4 куб. м.

Наявність електричного бойлера таким чином не враховується. Для того щоб змінити ситуацію, Уряду необхідну ухвалити відповідну постанову та скасувати цю норму. Якщо постачальники газу побоюються втратити прибутки, вони мають за власний кошт встановити лічильники усім без винятку споживачам. Наразі за статистикою понад 70% квартир, в яких встановлена тільки газова плита, не обладнані лічильниками, повідомляє 

Люди не мають нести витрати за небажання постачальників послуг їх встановлювати.

Голова наглядової ради ПАТ "Тернопільміськгаз" Віталій Бобрівець наголошує: Законодавець визначив, що буквально до року – півтори по всій Україні буде забезпечено споживача лічильником природного газу. Встановлення лічильників здійснюється за рахунок коштів ПАТ "Тернопільміськгаз", але, якщо споживач хоче встановити лічильник швидше, то він, безумовно, може це зробити, але за власний кошт.

Також всю необхідну інформацію можна знайти на сайтах "Тернопільміськгазу" та "Газпостачу".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости