Процес декомунізації довів Москаля до суду, а чиновників - до військомату

481

На Закарпатті процес декомунізації проходив гучно, в результаті губернатор почав судитись із місцевими чиновниками. Останніх Геннадій Москаль пообіцяв відправити, примусово, на службу в АТО, передає

Москаль нещодавно розпорядився назвати дві вулиці на честь загиблих в АТО місцевих жителів. Однак окремим чиновникам це не сподобалось, вони вирішили перейменувати вулиці по-своєму. Справа дійшла до суду, а тепер імовірно дійде і до більш радикальних дій з боку обласного керівництва.

«Учора особисто пішов на суд, щоб відстояти названі на честь загиблих на Донбасі героїв вулиці. У березні в рамках закону про декомунізацію своїм розпорядженням перейменував у с.Клячаново (Мукачівський район Закарпаття) вулиці Жовтневу та Ворошилова на Альберта Падюкова та Василя Лавкая. Обидва хлопці жили в цьому селі, пішли добровольцями на війну й загинули за Україну. Один був бійцем «Айдару», інший – Правого сектору», - повідомив Москаль.

Раніше Москаль повідомляв про пасивність місцевих чиновників, які до останнього тягнули процес перейменування населених пунктів та вулиць. Із комунізмом тут не хотіли прощатись до останнього, посилаючись при цьому то на барак котів, то на відсутність дозволів з боку місцевого населення. Мовляв, ніхто не хоче перейменувань.

«Перед тим протягом півроку нагадував сільським депутатам – виконайте закон, перейменуйте комуністичні вулиці. Не виконали, не перейменували. А через два тижні після мого розпорядження терміново зібралися й змінили назви кількох вулиць, у тому числі А.Падюкова та В.Лавкая на Виноградну й Нивлянську. Коли я попередив, що скасую це незаконне рішення через суд, сільський голова прийшов і почав просити перейменувати на честь одного із загиблих не Жовтневу чи Ворошилова, а вулицю Тараса Шевченка! Такі-ось «патріоти» бувають», - пояснив Москаль.

В результаті суд визнав рішення сільради незаконним і скасував його. Таким чином вулиці імені Альберта Падюкова і Василя Лавкая в Клячанові залишаються незмінними.

«А сільські депутати, які під час мобілізацій ховалися в кукурудзі, а потім своїм рішенням плюнули в обличчя всім патріотам, хай чекають повісток із військкомату», - резюмував закарпатський губернатор.

Як відомо, раніше великого ажіотажу наробила декомунізація, яка торкнулась великих міст, зокрема колишнього Дніпропетровська. загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости