Солодке Закарпаття: кондитер з Мукачева представить Україну на головному кулінарному конкурсі планети. Фото робіт

У жовтні в німецькому місті Елфурд пройде головне кулінарне змагання планети, де Україну представить кондитер з Мукачева Людмила Дубіш.

Як повідомляє mukachevo.net, нещодавно у Чернівцях пройшов конкурс, на якому було визначено представника від нашої країни на престижному "солодкому" змаганні у світі. Ним стала Людмила з кондитерського дому Bondarenko, яка разом з командою здобула 2 золоті медалі та відзнаки на міжнародному чемпіонаті з кулінарного і кондитерського мистецтва "BestCookFest-2016".

Зауважимо, що мукачівка Людмила Дубіш підкорила журі інсталяцією з чистого шоколаду під назвою "Солодка симфонія". Також золото на змаганнях виборола представниця кондитерського дому Bondarenko Катерина Порохнавець за кращу скульптуру з мастики.

У змаганнях взяли участь не тільки українські кулінари, а також представники Сербії, Молдови, Албанії, Ісландії, Австрії, Польщі, Ізраїля. Головним суддею змагань став відомий у світі майстер-шеф Томас А. Гуглер – Континентальний директор WACS у країнах Африки та Середнього Сходу.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги