Погром у кабінет ректора волиньського вузу: повідомили результати розслідування

965

Слідчий відділ Луцього ВП ГУНП проводить досудове розслідування по факту проникнення в кабінет ректора Луцького національного технічного університету та депутата Волинської обласної ради Петра Савчука. Проте, встановити імена осіб, які проникли в кабінет, вони досі не змогли.

Про це сказано у відповіді на інформаційний запит від ділового видання Волині "Конкурент".

Як повідомляють правоохоронці, вони здійснили низку необхідних та можливих слідчих дій, однак не змогли зібрати достатню кількість доказів для оголошення підозри будь-якій особі. Таким чином, імена ймовірних зловмисників дізнатися не вдалося, як і їхню гіпотетичну приналежність до правоохоронних органів.

"За результатами досудового розслідування, на підставі отриманих доказів здійснять їх об'єктивний аналіз та проведуть законне й обґрунтоване рішення щодо наявності чи відсутності ознак кримінальних правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом України", – йдеться у відповіді.

Зазначимо, зловмисники незаконно проникли в кабінет ректора Луцького національного технічного університету та депутата Волинської обласної ради Петра Савчука. Після себе залишили безлад, розкидані та розбиті речі й ознаки боротьби. Зі слів Петра Петровича, 9 листопада, о 22:03 йому повідомили про те, що троє невідомих осіб проникли в його кабінет.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости