УкрРус

Останній дзвоник у Прилісному: вишиванки, нагороди та щирі усмішки

Закінчення навчального року свято як для учнів, так і для батьків. Сьогодні останній дзвоник пролунав у волинських школах.

Святкування у школі села Прилісне Маневицького району можна охарактеризувати трьома словами: вишиванки, нагороди, щирі усмішки.

Майже усі діти були одягнені у вишитий одяг: сорочки, спідниці, сукні. Таке вбрання створило особливу атмосферу свята, здавалось, ніби шкільне подвір’я обрамлене вишитою стрічкою.Більшість часу урочистої «лінійки» присвятили нагородженню найкращих учнів. Грамотами відзначили переможців обласних та всеукраїнських конкурсів з математики, історії, мови та літератури, техніки та природознавства, найкращих спортсменів та митців.

Про це повідомили у прес-службі Волинського УКРОПу.

Привітати зі святом дітей та вручити чотирьом найактивнішим учням путівки у табір «Артек-Буковель» від Фонду «» завітав директор державного підприємства «Волиньторф», депутат обласної ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» .

Народний обранець зауважив, що для нього це хвилююче свято, оскільки його молодший син Ігор – випускник. Також додав, що дуже пишається сином, який планує в майбутньому піти слідами батька. Школярам побажав обрати правильну стежину у житті, яку завжди б осяювало сонце, бути наполегливими та рішучими. Депутат передав вітальні слова від голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці.Путівки у Прилісненській школі отримали учениця 8-ого класу Софія Мельник, учні 9-ого класу Максим Чередниченко та Вікторія Мороз та учениця 10-ого класу Ірина Приходько. Діти – призери різних олімпіад.

Вікторія Мороз розповіла, що цікавиться гуманітарними науками, тому в її арсеналі перемоги на олімпіадах з історії, релігієзнавства та теології. Займається дівчина не заради нагород, а щоб здобути більше знань для подальшого навчання уже у вузі. Вікторія з нетерпінням очікує поїздки у Буковель, оскільки сподівається знайти там багато друзів.

Єдиний нагороджений хлопець Максим Чередниченко захистив наукову роботу по пошуку з металошукачем. Він зазначив, що любов до техніки йому привив вчитель Сергій Ільницький. Путівка в табір стала приємною несподіванкою для Максима. Хлопець не вперше їде у Буковель і очікує зустріти там «старих» знайомих, з якими подружився минулого разу.

Варто зазначити, що практично всі депутати від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» місцевих рад різних рівнів привітали учнів із закінченням навчального року та передали путівки від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» переможцям спортивних, мистецьких та освітніх конкурсів

Наши блоги