Останній дзвоник у Прилісному: вишиванки, нагороди та щирі усмішки

535

Закінчення навчального року свято як для учнів, так і для батьків. Сьогодні останній дзвоник пролунав у волинських школах.

Святкування у школі села Прилісне Маневицького району можна охарактеризувати трьома словами: вишиванки, нагороди, щирі усмішки.

Майже усі діти були одягнені у вишитий одяг: сорочки, спідниці, сукні. Таке вбрання створило особливу атмосферу свята, здавалось, ніби шкільне подвір’я обрамлене вишитою стрічкою.Більшість часу урочистої «лінійки» присвятили нагородженню найкращих учнів. Грамотами відзначили переможців обласних та всеукраїнських конкурсів з математики, історії, мови та літератури, техніки та природознавства, найкращих спортсменів та митців.

Про це повідомили у прес-службі Волинського УКРОПу.

Привітати зі святом дітей та вручити чотирьом найактивнішим учням путівки у табір «Артек-Буковель» від Фонду «» завітав директор державного підприємства «Волиньторф», депутат обласної ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» .

Народний обранець зауважив, що для нього це хвилююче свято, оскільки його молодший син Ігор – випускник. Також додав, що дуже пишається сином, який планує в майбутньому піти слідами батька. Школярам побажав обрати правильну стежину у житті, яку завжди б осяювало сонце, бути наполегливими та рішучими. Депутат передав вітальні слова від голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці.Путівки у Прилісненській школі отримали учениця 8-ого класу Софія Мельник, учні 9-ого класу Максим Чередниченко та Вікторія Мороз та учениця 10-ого класу Ірина Приходько. Діти – призери різних олімпіад.

Вікторія Мороз розповіла, що цікавиться гуманітарними науками, тому в її арсеналі перемоги на олімпіадах з історії, релігієзнавства та теології. Займається дівчина не заради нагород, а щоб здобути більше знань для подальшого навчання уже у вузі. Вікторія з нетерпінням очікує поїздки у Буковель, оскільки сподівається знайти там багато друзів.

Єдиний нагороджений хлопець Максим Чередниченко захистив наукову роботу по пошуку з металошукачем. Він зазначив, що любов до техніки йому привив вчитель Сергій Ільницький. Путівка в табір стала приємною несподіванкою для Максима. Хлопець не вперше їде у Буковель і очікує зустріти там «старих» знайомих, з якими подружився минулого разу.

Варто зазначити, що практично всі депутати від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» місцевих рад різних рівнів привітали учнів із закінченням навчального року та передали путівки від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» переможцям спортивних, мистецьких та освітніх конкурсів

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости