На Волині п'яний чоловік побив та пограбував співмешканку

1.2т

У Ковелі, що на Волині в результаті сварки, чоловік побив та пограбував колишню співмешканку.

Повідомляється, що молодий ковельчанин прийшов до квартири колишньої співмешканки, яка проживає на вулиці Сухомлинського, та розпочав сварку з приводу виховання їхніх трьох спільних дітей.

Жінка витягла з кишені своєї куртки 1000 гривень різними купюрами та мала намір дати йому 300 гривень, щоб той залишив помешкання.

Однак п'яний чоловік схопив її за руки, намагаючись силоміць вирвати кошти. Після невдалої спроби взяв потерпілу за волосся на потилиці, повалив на підлогу та кілька разів ударив ногами та руками в різні ділянки тіла. Заволодівши в такий зухвалий спосіб грошима, залишив помешкання, вистрибнувши на вулицю через вікно, бо на крик жінки уже бігли сусіди.

В судовому засіданні обвинувачений сказав, що того дня прийшов до колишньої співмешканки, оскільки підозрював її у зраді.

Мовляв, просив повернутись до нього, але виникла суперечка, подробиць якої не пам'ятає, адже був у стані алкогольного сп'яніння. Потерпіла каже, що він наказав віддати гроші, які перед тим давав на утримання дітей.

Суд врахував те, що обвинувачений вчинив тяжкий злочин, в той же час є визнання ним вини, щире каяття, добровільне часткове відшкодування завданих збитків. Вироком його засуджено на чотири роки позбавлення волі умовно.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги