Скандал у Житомирі: директора філармонії звинувачують у знущанні над підлеглими. Фото

У Житомирі відбулося зібрання комісії з гуманітарних питань громадської ради при Житомирській ОДА, де працівниці Житомирської філармонії розповіли про знущання директора Петра Даценка над ними.

Про це повідомляє "ЖИТОМИР. today" з посиланням на повідомлення у Facebook активістки та депутата обласної ради Олену Галагузу.

Вона зазначила, якщо дійсно факти побиття були, то працівниці повинні писати в правоохоронні органи, обласну раду та облдержадміністрацію. Крім того, в планах є створення робочої групи та скликання позачергового засідання комісії з гуманітарних питань обласної ради.

"Жінки скаржилися на дії свого керівника і відкрито говорили про приниження, шантаж, залякування і навіть побиття… Вразила історія секретаря Галини Рокітенець, за словами якої, її били по голові! Її колеги, заслужені артистки, розповіли і про обурення "Ореї", що їх також цькували у стінах філармонії", – йдеться у повідомленні.

Начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Градовський журналісту "ЖИТОМИР. today" розповів, що про факти побиття та знущання нічого не знає. Тому що до нього ніхто із працівників не звертався і письмових заяв також не було.

"В мене інформації більше, як з Інтернету, немає. Є обласна громадська рада в облдержадміністрації, головою з питань культури є Дмитро Нужда, буду телефонувати, щоб він розповів, хто до нього приходив чи писав. Я взагалі в таке не вірю і не опускаюся до такого рівня, щоб уявити, що директор когось там бив. Якщо директор філармонії винен у чомусь, то суд розбереться. Наша філармонія входить в п’ятірку кращих за показниками роботи, тому я тільки за те, щоб там була творча нормальна атмосфера. І прикладаю максимум зусиль, щоб вона була такою", – сказав Гравдовський.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости