, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

На медичні заклади Чернівців виділили більше чотирьох мільйонів

279

На ремонт медичних закладів у Чернівцях виділили понад чотири мільйони гривень із залишку міського бюджету з минулого року. За це депутати проголосували 26 травня під час сьомої сесії Чернівецької міськради.

Зокрема, на КМУ Центр первинної медико-санітарної допомоги "Роша" на одне з відділень виділили 720 тисяч гривень. За цю суму планують відремонтувати дах, замінити вікна, двері та підлогу.

- Там усе нормально зроблять, - переконаний начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігор НЕЗБОРЕЦЬКИЙ. - Таких грошей закладу не виділяли давно. Думаю, що всі будуть дуже задоволені. У першу чергу – мешканці мікрорайону, у другу - депутати і медики.

Значно більшу суму - три мільйони 400 тисяч гривень – виділили КМУ "Міська лікарня №1" (колишня залізнична лікарня) на ремонт реанімаційних палат і операційних.

-Було заплановано виділити для капітальної реконструкції лікарні близько 20-25 мільйонів, - зазначає Ігор Незборецький. – Але таких коштів не було. Тому ми звернулися до міського голови, до фінуправління і до депутатів з проханням виділити хоча би якусь частину на ремонт реанімаційних палат і операційних. Це доволі суттєва сума. Спочатку її освоїмо, а далі будемо потрошку ремонтувати палати в інших відділеннях. Хотілося би, щоб ремонт було зроблено до початку опалювального сезону. Я просив у директора департаменту, щоб якомога швидше була проведена проектна документація, тендер для засвоєння цих коштів, обраний переможець.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги