Хмельничан запрошують на акцію з подолання місцевих проблем

21

Завтра о 16:00 у Хмельницькому відбудеться міська мобілізаційно-тренінгова акція громадської ініціативи прямої дії «Включайся».Учасники заходу оберуть найнаболілішу місцеву проблему, обдумають як її вирішити та наступного дня проведуть акцію.

«Громадяни мають знати, хто гальмує розвиток, чинить беззаконня та наживається на монополіях на всіх рівнях влади, коли рішення приймаються обраними!», – стверджують організатори.

Стати учасником заходу запрошують місцевих громадських активістів, журналістів, волонтерів та небайдужих громадян.

План події:

  • Знайомство з ініціативою «Включайся», яка об’єднає зусилля небайдужих громадян, громадських активістів, журналістів і народних депутатів, готових включитися в активну взаємодію заради досягнення реальних результатів у вирішенні проблем на місцях.
  • Мозковий штурм, обговорення місцевих проблем та обрання однієї з них, яка є найактуальнішою для міста і опрацювання плану дій по її вирішенню.
  • Підготовка акції на обрану проблему для привернення уваги місцевої влади, ЗМІ та жителів міста.
  • Проведення ж самої акції відбудеться на наступний день 24 травня. Місце, час та формат акції буде визначено місцевими активістами під час обговорення.

Також участь у події візьмуть експерти та модератори Школи державного управління (Київ) та учасники ініціативи «Включайся» з інших міст.

Місце проведення: вул. Європейська, 18 (конференц-зал готельного комплексу).

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги