Зовнішня торгівля Івано-Франківська послугами у I кварталі 2016 року

230

Обсяги експорту послуг підприємствами і організаціями Івано-Франківська у І кварталі 2016р. склали 6,8 млн.дол. США, імпорту – 2,4 млн.дол. США.

Порівняно з відповідним періодом 2015р. обсяги експорту збільшилися на 3,2%, імпорту – в 1,6 раза. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 4,4 млн.дол. США. Серед міст і районів області місто посіло перше місце як в експорті, так і в імпорті послуг. Частка обсягів експорту та імпорту послуг міста становила відповідно 62,9% та 65,6% від загальнообласних. Зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами 77 країн світу здійснювали 40 суб’єктів господарської діяльності.

Найбільшими країнами-партнерами в експорті послуг були Румунія, Чехія, США, Індія, Велика Британія, Бельгія, Швеція. Майже 47% обсягів наданих послуг займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 22% – транспортні, 20,5% – пов’язані з подорожами, 9,3% – послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні.

Більше половини обсягів імпорту послуг отримано від нерезидентів з Польщі. Вагомими були і обсяги послуг, які надали партнери з Великої Британії, Італії, Німеччини, США. Понад 40% обсягів імпортованих послуг припадало на транспортні, майже чверть – на ділові, 13,3% – на послуги, пов’язані з подорожами, 8,7% – на послуги, пов’язані з фінансовою діяльністю, 6,6% – на послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні. загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги