У музеї «Ремісничий двір» представили унікальну експозицію «Світ дитинства». ФОТО

19

У музеї «Ремісничий двір» представили унікальну експозицію «Світ дитинства». ФОТО

17.05.2016

На території народного музею «Ремісничий двір» у Житомирі 17 травня відкрили та освятили нову експозицію «Світ дитинства», яка діятиме у рамках відділу «20 століття». На заході були присутні представники влади міста й області, артистка Ірина Шинкарук, священослужителі Свято-Михайлівського кафедрального собору та ін.

Загалом у Музеї, що розташований на Крошні і який кілька років тому заснував житомирянин Федір Євтушенко разом з синами, зібрано тисячі рідкісних експонатів – знарядь праці гончарів, ковалів, будівельників, архітекторів, продавців, лікарів, землеробів та інших представників близько 70 ремесел.

Тепер відвідувачі можуть побачити у «Ремісничому дворі» понад сотні іграшок, велосипедів, дитячих речей. Найстаріша іграшка була виготовлена в другій половині 19 століття. Її власнику музею подарувала родина Штейн.

Також в музеї окремо оформили «Парк радянського періоду», де зібрали дещо із побутової техніки, музичні інструменти, символіку, картини, статуетки Леніна із радянського минулого.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости