88 пар близнят: у Хмельницькому встановили рекорд України. Фото

1.1т

В останній день весни, 31 травня, у Хмельницькому пройшов ювілейний п’ятий парад близнят, який виявився рекордним, як для міста, так і для всієї України.

Як повідомляє сайт міста Хмельницького 0382.ua, на свято, напередодні міжнародного Дня захисту дітей, прийшло 88 пар близнят, котрі своєю присутністю поставили рекорд із зібрання найбільшої кількості близнюків в одній локації. Цей факт зафіксував представник Книги рекордів України.

У супроводі оркестру та ансамблю мажореток "Альфа", близнята пройшли по центральній вулиці Хмельницького. Від "Дитячого світу" колона прямувала до кінотеатру ім. Шевченка.

У маленьких близнят Аріни та Злати сьогодні подвійне свято – парад проходить саме в день їх народження. Сьогодні дівчаткам виповнюється по 4 роки.

А ось брати Мирослав та Данііл Бірлоус вже не вперше беруть участь у параді.

Свято привертало увагу перехожих, які фотографували ходу на мобільні телефони.

Біля кінотеатру усі зареєстровані двійнята та тройнята пройшли по імпровізованій червоній доріжці та отримали призи на згадку про свято.

Єдині брати-трійнята, присутні на святі, чи то через природну скромність, чи то втомившись від надмірної уваги, позувати фотографам відмовлялися.

За попередніми даними параді мали брати участь близько 80 пар близнят, а прийшло на тематичний захід навіть більше. Всього було зареєстровано 88 пар близнюків. Це виявилося рекордною кількістю не лише для нашого міста, а й для усій України. Тому присутній на святі представник Книги рекордів України зафіксував цей факт та видав нашому місту відповідний диплом. У дипломі зазначено, що у Хмельницькому встановлено рекорд із зібрання найбільшої кількості близнюків в одній локації.

На святі був присутній міський голова Олександр Симчишин. Він особисто привітав усіх близнят зі святом.

Вийшли на сцену й сестри Аня та Маша, які п’ять років тому надихнули організаторів на подібний захід.

Для учасників та гостей свята заспівали брати-близнюки з Хмельниччини Євген і Вадим Гжегожевські.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости