УкрРус

Школяр з Волині потрапив у реанімацію на Львівщині через отруєння алкоголем

1.1т

Дев’ятикласник ковельської школи № 10 під час відпочинку в Карпатах отруївся алкоголем.

Учні дев’ятого класу ковельської загальноосвітньої школи № 10 разом із вчителькою перебували в селищі Славське на Львівщині на екскурсії.

У перший же день один із старшокласників вирішив "відзначити" приїзд у Карпати алкоголем. Після 22:00 у кімнаті відпочинку він вживав спиртні напої. Каже, випив двісті грам, а через деякий час відчув себе погано, пішов у вбиральню, де його і знайшла вчителька, яка почула із роту запах алкоголю.

Педагог разом із медичним працівником школи надавали учню медичну допомогу, але оскільки самопочуття останнього погіршувалось, викликали "швидку".

О 3-й годині ночі підлітка доставили в реанімацію відділення Сколівського центральної районної лікарні з діагнозом токсичної дії алкоголю. Медичний заклад про цей інцидент повідомив Національну поліцію.

Сколівський відділ поліції надіслав до Ковельського міськрайонного суду матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності вчительки ЗОШ № 10, де зазначено, що вона не здійснила належний догляд за неповнолітнім учнем, внаслідок чого той отруївся алкоголем і потрапив до реанімації.

Врахувавши місце вчинення правопорушення, суддя Петро Бойчук прийшов до висновку, що розгляд справи належить до компетенції Сколівського районного суду Львівської області.

Наши блоги