, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Школяр з Волині потрапив у реанімацію на Львівщині через отруєння алкоголем

981

Дев’ятикласник ковельської школи № 10 під час відпочинку в Карпатах отруївся алкоголем.

Учні дев’ятого класу ковельської загальноосвітньої школи № 10 разом із вчителькою перебували в селищі Славське на Львівщині на екскурсії.

У перший же день один із старшокласників вирішив "відзначити" приїзд у Карпати алкоголем. Після 22:00 у кімнаті відпочинку він вживав спиртні напої. Каже, випив двісті грам, а через деякий час відчув себе погано, пішов у вбиральню, де його і знайшла вчителька, яка почула із роту запах алкоголю.

Педагог разом із медичним працівником школи надавали учню медичну допомогу, але оскільки самопочуття останнього погіршувалось, викликали "швидку".

О 3-й годині ночі підлітка доставили в реанімацію відділення Сколівського центральної районної лікарні з діагнозом токсичної дії алкоголю. Медичний заклад про цей інцидент повідомив Національну поліцію.

Сколівський відділ поліції надіслав до Ковельського міськрайонного суду матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності вчительки ЗОШ № 10, де зазначено, що вона не здійснила належний догляд за неповнолітнім учнем, внаслідок чого той отруївся алкоголем і потрапив до реанімації.

Врахувавши місце вчинення правопорушення, суддя Петро Бойчук прийшов до висновку, що розгляд справи належить до компетенції Сколівського районного суду Львівської області.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги